Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos dvidešimt septintojo turo rungtynėse Telšiuose tarp „Džiugo“ ir „Nevėžio“ pergalę ir tris taškus iškovojo Kėdainių futbolininkai – 2:1 (1:0).

futbolas1Pirmajame šių ekipų susitikime Kėdainiuose pergalę rezultatu – 1:0 taip pat šventė kėdainiečiai.

Dvikovoje Telšiuose nuo pirmųjų minučių abi vienuolikės žaidė greitą bei kietą futbolą, netrūko pavojingų situacijų abejose aikštės pusėse, tačiau susikurtas progas ekipoms realizuoti sekėsi sunkiai. 36–ąją pirmojo kėlinio minutę Aivarui Lyberiui pavyko pralaužti aikštės šeimininkų vartus ir „Nevėžio“ ekipą išvesti į priekį – 1:0. Iki kėlinio pabaigos rezultatas išliko nepakitęs, pirmavo svečiai.

Prasidėjus antrajam kėliniui komandos žaidimo tempo nemažino. 58–ąją minutę prasižengus „Nevėžio“ žaidėjui, 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo ir rezultatą išlygino Vitalijus Polyanskis – 1:1. Dinamišką bei atkaklų žaidimą kėlinio metu demonstravusios ekipos ir toliau sėkmingai dirbo puolime, ir nors turėjo ne vieną progą rezultatą pakeisti, tačiau kurį laiką kamuolys nekrito nei į vienos komandos vartų tinklą. Vis tik 83–ąją minutę baudinio metu kamuolį į „Džiugo“ vartus pasiuntė Evaldas Kugys, kurio įvartis rungtynėse buvo lemtingas. Iki kėlinio pabaigos daugiau įvarčių pasiekta nebuvo. Po atkaklios kovos rezultatu – 2:1 pergalę šventė „Nevėžis“.

Po šios pergalės „Nevėžis“ jau turi surinkęs 48 taškus ir užima aštuntąją turnyrinės lentelės vietą aštuoniolikos ekipų rikiuotėje.

Kitas rungtynes Kėdainių futbolininkai žais rugsėjo 19 dieną 16 valandą Tauragėje su „Tauro“ vienuolike.