Jau ne vienerius metus spalio 25-ąją, minint Konstitucijos ir Europos teisės dieną, šalies teismuose gyventojai gali be jokio atlygio konsultuotis su teisininkais. Tokią galimybę suteikia ir Kauno apylinkės teismas, šiemet taip pat kviečiantis gyventojus į renginį „Jūs klausiate – mes atsakome!“.

Konsultacijos vyks spalio 25 d., antradienį, 10–15 val. Kėdainių rajono gyventojai yra laukiami  Kėdainių teismo rūmuose adresu Didžioji g. 64-2.

Teisinės konsultacijos vyks gyvai, o į teismą atvykę žmonės bus aptarnaujami gyvos eilės principu.

Konsultacijų metu bus galima užduoti Jums aktualius teisinius klausimus (pvz.: kaip pasidalyti turtą, priimti palikimą, kas turi rūpintis vaiko išlaikymu, kaip išspręsti darbo ginčą ir pan.) bei gauti atsakymus iš teisininkų profesionalų (advokatų, teisėjų padėjėjų ir kt.).

Teisines konsultacijas Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmuose teiks: nuo 10 val. iki 12 val. advokatė Ramunė Jatautienė ir teisėjo padėjėja Evelina Pilsudskytė, nuo 12 val. iki 15 val. – advokato padėjėja Donata Slavinskaitė-Gargasė bei teisėjo padėjėjai Robertas Radvilavičius ir Konradas Pocius.

„Kėdainių mugės“ ir organizatorių inf.