Į rajoninį mokinių technologijos olimpiados etapą nagingiausieji moksleiviai sunešė pačius įspūdingiausius savo kūrinius.

Aistė Vainauskaitė technologijų olimpiadai sukūrė ir numezgė originalų šaliką bei prie jo derančią rankinę.

Aistė Vainauskaitė technologijų olimpiadai sukūrė ir numezgė originalų šaliką bei prie jo derančią rankinę.

Vertintojams buvo itin sunku išrinkti geriausius, nes rinktis teko ir tarp medžio drožinių, ir tarp mezginių, ir tarp įvairių konstrukcijų, o viena dalyvė tai progai iškepė net gardų tortą.
Iš viso technologijų olimpiados rajono ture vertinti 24 jaunųjų krašto kūrėjų darbai.
Pasak mokinių darbų vertinimo komisijos pirmininko Virgaudo Bernotavičiaus, kaskart mokiniai sukuria vis išradingesnių ir gražesnių darbų: „Mūsų jaunimas tikrai labai kūrybingas. Iš tokios gausos nuostabių darbų išrinkti du geriausius, kurie atstovautų mūsų rajonui respublikinėje olimpiadoje, nėra paprasta. Vertiname viską – ir idėją, ir pasiruošimą ją įgyvendinti, ir patį darbą, ir jo saugumą, ir galutinį rezultatą. Labai džiugu, kad vaikai noriai dalyvauja technologijų olimpiadoje.“
Pagal olimpiados nuostatus joje gali dalyvauti dviejų srautų moksleivai – pagrindinio ugdymo – devintokai ir dešimtokai, taip pat vidurinio ugdymo – vienuoliktokai ir dvyliktokai. Kadangi mūsų rajono mokyklose darbščių bei nagingų vaikų mokytojai pastebi ir jaunesnėse klasėse, tai šįmet tarp technologijų olimpiados dalyvių buvo ir aštuntokų bei septintokų.
Rajoniniame ture dalyvavusi „Ryto“ progimnazijos aštuntokė Aistė Vainauskaitė vertintojams pateikė savo kūrybos darbą „Jaukus komplektas“. Mergina numezgė originalų šaliką ir prie jo derančią rankinę: „Man labai patinka megzti. Labai smagu pasipuošti savo sukurtais darbeliais. Šįkart numezgiau šaliką ir rankinę. Jie tikrai negulės numesti, o jau kitą žiemą puoš mane.“
Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad į tolimesnį etapą pakliuvo dvi merginos: jaunesniųjų grupėje Kėdainiams atstovaus Juozo Paukštelio progimnazijos moksleivė Laura Gudžiūnaitė, o vyresniųjų grupėje – „Atžalyno“ gimnazijos atstovė Jovita Urbonaitė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.