Ignas Rubinskas

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai tebeieško Igno Rubinsko, gimusio 1993 m. Vyras gruodžio 29 dieną, apie 20 val. išvyko iš namų Dotnuvoje ir iki šiol negrįžo.

Vyro požymiai: apie 193 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, tamsių plaukų. Gali vilkėti mėlynus plėšytus džinsus, juodą megztinį, avėti juodus zomšinius batus.

Kaip pranešė Kauno apskrities VPK, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas 2017 m. gruodžio 30 d., kuomet kreipėsi dingusio Igno Rubinsko artimieji. Pareigūnai kasdien atlieka ir toliau tęsia intensyvius paieškos veiksmus.

Prie jų prisidėjo ir Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, kuri paieškos darbus vykdė Dotnuvėlės upėje. Vakar, sausio 1-ąją, ugniagesiai gelbėtojai galimai nuskendusio jauno vyro ieškojo nuo 11 valandos ryto iki pusės šešių vakaro, tačiau nieko nebuvo rasta.

Asmenis, mačiusius ar ką nors žinančius apie Igno Rubinsko buvimo vietą, turinčius bet kokios vertingos informacijos, policijos pareigūnai prašo kreiptis į Kauno apskrities VPK telefonu (8 37) 303 450 arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112. 

Kauno apskr. VPK, „Kėdainių mugės“ inf.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.