Praėjusį savaitgalį finišavo krepšinio taurės Kėdainiai 2021“ taurės turnyras, kuriame šiemet varžėsi dešimt rajono krepšinio mėgėjų komandų.

Vyrų turnyre nugalėtojais tapo „Akmenuko“ komanda, pasiekusi pergalę prieš ilgamete turnyro dalyvę „Aistruolio“ komandą.

„Aistruolis”.

Geriausiu žaidėju „Akmenuko“ komandoje pripažintas Laurynas Danielius, „Aistruolio“ komandoje – Laimonas Zvėgas.

L. Danielius ir L. Zvėgas.

Merginų turnyre pagal geresnį tarpusavio susitikimų taškų santykį nugalėtoja tapo „Blykstės“ komanda, antrąją vietą – merginų komanda „Supernova“ . Geriausia žaidėja „Blykstės“ komandoje pripažinta Loreta Sulimaitė, „Supernovos“ komandoje – Aurelija Ambrazaitė. Abi komandas treniruoja Kėdainių sporto centro trenerė Gerda Čečkauskienė.

A. Ambrazaitė ir L. Sulimaitė.

Šiemet krepšinio taurės turnyre „Kėdainiai 2021“ pareiškė norą dalyvauti dešimt vyrų komandų: „Aistruolis“, „Futbolininkai“, „Pašušvys-Algilis-Palckaging“, „Pelėdnagiai“, „Gudžiūnai“, „Heradas“, „Lifosa“, „Akmenukas“ „Naniet“, „Timoverslas“ bei dvi merginų komandos – „Blykstė“ ir „Supernova“.

Sužaista 19 rungtynių, rungtyniavo 120 krepšininkų ir 24 krepšininkės. 

Vyrų komandos I etapo ir ketvirtfinalio varžybose tarpusavyje susitiko po du kartus. Į tolimesnį etapą pateko komandos pagal geresnį tarpusavio rungtynių taškų santykį.

Pusfinalio susitikimuose „Aistruolis“ varžėsi su „Pašušvys-Algilis Packaging“, o  „Akmenuko“ varžovais buvo „Gudžiūnai“. Į finalą pateko ir dėl taurės kovojo „Aistruolis“ su  „Akmenuku“. Dėl trečiosios vietos varžėsi „Gudžiūnai“ su „Pašušviu-Algiliu-Packaging“. Turnyro trečiosios vietos laimėtoja tapo „Pašušvio-Algilis-Packaging“ komanda. 

Merginų komanda nugalėtoja paaiškėjo taip pat susumavus dvejų rungtynių rezultatus pagal geresnį tarpusavio rungtynių taškų santykį.

Merginų komandos su trenere G. Čečkauskiene (nuotraukoje stovi antra iš kairės) ir rungtynių teisėjais Vytautu Dranginiu (pirmas iš kairės) ir Gintaru Čečkausku (pirmas iš dešinės). (Turnyro organizatorių nuotr.)

Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos rajono savivaldybės administracijos taurėmis, žaidėjai – medaliais, geriausi žaidėjai – prizais. O „Akmenuko“ komanda ir jos vadovas Valdas Končius už gražią vyrišką kovą dėl nugalėtojų vardo įteikė dovaną savo varžovams – „Aistruolio“ komandai.

Titulinėje nuotraukoje: „Akmenuko” komanda su sirgaliais.