Pastarosiomis dienomis krepšinio gerbėjai sulaukė žinių, kad net devyni lietuvaičiai žaidėjai pateikė paraiškas į NBA naujokų biržą.

R. Miniotas – vienas iš devynių jaunųjų šalies krepšininkų, pateikusių paraiškas NBA naujokų biržai.

Oficialiai NBA lygos išplatintoje informacijoje teigiama, jog paraiškas dalyvauti 2017-ųjų metų Naujokų biržoje pateikė šie už JAV ribų rungtyniaujantys lietuviai: Gytis Masiulis (Kauno „Žalgiris“), Margiris Normantas (Vilniaus „Lietuvos Rytas“), Martynas Sajus („Polpharma“, Lenkija), Laurynas Beliauskas (Klaipėdos „Neptūnas“), Laurynas Birutis (Prienų-Birštono „Vytautas“), Martynas Echodas („Šiauliai“), Arnoldas Kulboka („Brose“, Vokietija), Regimantas Miniotas (Prienų-Birštono „Vytautas“) bei Kristupas Žemaitis (Prienų-Birštono „Vytautas“).

Taigi kėdainiečiams gera žinia, tarp norinčiųjų patekti į kiekvieno krepšininko svajonių lygą – ir kėdainietis R. Miniotas.

Prienuose rungtyniaujantis Regimantas Miniotas komandoje turi kur kas svarbų vaidmenį ir nors apie NBA labai negalvoja, teigė norintis paprasčiausiai išbandyti laimę. „Pradėjau žaisti LKL, o man beliko du metai pateikti paraišką. Agentas pasakė, kad jeigu ką, atsiimsime tą paraišką. O gal ir pasiseks, nieko negali žinoti. Labai naivu tikėtis iš LKL patekti į NBA, bet dabar žingsnį padarėme dėl pakvietimų į stovyklas. Man kol kas svarbu tiesiog žaisti ir gauti kuo daugiau minučių“, – pabrėžė krepšininkas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.