Rinkimai 2020

Vyriausioji rinkimų komisija paskelbė kandidatų į Seimo narius sąrašus. Spalio 11 dieną įvyksiančiuose Seimo rinkimuose Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 dėl Seimo nario mandato varžysis septyni kandidatai.

Tarp septynių kėdainiečių balsų siekiančių kandidatų – keturi kėdainiečiai ir trys vilniečiai.

Visi kandidatai yra įgiję aukštąjį universitetinį išsilavinimą. Du iš jų – mokslų daktarai (A. Navickas ir D. Serafinas).

Tarp Kėdainių apygardoje kandidatuojančiųjų vienmandatininkų nėra milijonierių.

VRK skelbia visų kandidatų anketas, biografijas, turto ir pajamų bei privačių interesų deklaracijas. Šį kartą apžvelgiame Kėdainiuose kandidatuojančiųjų turto ir pajamų deklaracijas.

Tomas Bičiūnas, Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatas, 42-ejų metų Kėdainių Šviesiosios gimnazijos mokytojas.

Privalomo registruoti turto nurodė turintis už 75 500 eurų. Piniginių lėšų deklaravimo dieną teturėjęs 300 eurų ir 41 500 eurų neišmokėtos paskolos.

Tačiau apmokestinamąsias ir neapmokestinamąsias pajamas (per praėjusius – 2019 m.) nurodė 30 538, 58 Eur.

Irena Greičienė, Krikščionių sąjungos kandidatė, Vilniaus rajone įregistruotoje įmonėje dirbanti 61-erių metų inžinierė nurodė privalomo registruoti turto turinti už 9 770 eurų, o piniginių lėšų – 2 503 Eur. Pajamų per metus gavusi 8 505,44 Eur.

Viktoras Gruzdevas, 58-erių Lietuvos socialdemokratų darbo partijos kandidatas, dviejų Kėdainių daugiabučių namų bendrijų pirmininkas. Savo privalomo registruoti turto turintis už 32 198 eurų, vertybinių popierių ar meno, juvelyrinių dirbinių turintis už 609 Eur, o pajamų pernai gavęs – 1 841, 80 eurų. Visose kitose grafose – nuliai.

Darius Kaminskas, 54-erių Lietuvos Respublikos Seimo narys, savo deklaracijoje nurodo privalomojo registruoti turto turintis už 69 881 eurų. Vertybinių popierių, meno ar juvelyrinių dirbinių – už 16 248 Eur. 40 248 Eur – piniginių lėšų ir dar 18 500 Eur yra paskolinęs.

Seimo narys deklaravo per praėjusius – 2019 m. gavęs 44 422,77 eurų pajamų.

Andrius Navickas, Tėvynės sąjungai Lietuvos krikščionims demokratams atstovaujantis 48-erių LR Seimo narys turto turi už 80 160 Eur. Santaupų – 5 843 Eur. Pajamų per praėjusius metus gavo 46 722, 24 eurų.

Dalius Serafinas, Kartų solidarumo sąjungos – Santalkos Lietuvai kandidatas. 52-iejų Vilniaus universiteto profesoriaus privalomas registruoti turtas įvertintas 164 600 eurų, dar už 4 200 eurų turįs vertybinių popierių, meno ar juvelyrinių dirbinių ir 8 200 eurų santaupų.

D. Serafino pajamos 2019-aisiais buvę – 55 822,62 Eur.

Vilma Živatkauskienė – 50-metė Lietuvos liberalų sąjūdžio kandidatė, turto nurodė turinti už 23 875 Eur, santaupų – 7 429 Eur, o pajamų per praėjusius metus gavusi 48 023 eurų.

V. Živatkauskienė dirba Lietuvos agrarinių ir miškų mokslo centro Žemdirbystės institute jaunesniąja mokslo darbuotoja (doktorantė), ūkininkė.

About The Author

Related Posts

17 komentarų

 1. Va, čia tai bent

  Darbo partijos kandidatų bendra turto suma sudaro
  32 593 478.
  Tai,kad nieko naujo,, rytų fronte“.

  Atsakyti
 2. Gal ne į temą,

  bet aš pasirinkau už ką balsuosiu. Už žmogų, kuris turi nuomonę, patirtį, supranta žmones.
  Dora, išsimokslinusi, aukštos kultūros. Ji gali dag nuveikti Lietuvos žmonių labui.
  Tai – Liberalų sąjūdžio kandidatė
  Vilmutė Živatkauskienė.

  Atsakyti
 3. Rita

  Nu, čia tai pavarė! Tas vargšelis kandidatas Navickas , gaunantis pajamų daugiau, negu kandidatas Kaminskas savo facebooko paskyroje rinkėjų „kliančina“ paramos pinigų, reikia suprasti – rinkimams, pseudolaikraštėlių leidybai, kur jis patalpins ką tai vertingo, tiklsiau šlamšto, ir toliau savo pasakomis vilnietis trolins kėdainiečius apie Lietuvos gelbėjimą. Tai ko tas balvonas Vilniuje nerado sau vietelės,kokioj nors patogioje apygardoje? Ir kodėl Ingrida nerašo apie partijų paramą savo kandidatams? Ten rasite tikrų perliukų. Tada suprasite kokios mokesčių mokėtojų įspūdingos lėšos keliauja Navicko godumui tenkinti. Tai kad kiti kai kurie kandidatai ir lyg turtingesni, negu D.Kaminskas, kame problema šmeižti tik jį vieną? O bendrai – kokia čia prasmė rašliavas tokias skelbti?

  Atsakyti
 4. Su tais,

  kurie turi pinigų,, kojinėje“mums nepakeliui. Mūsų kolektyvas balsuos už jus Vilmute. Mes tikime jumis.

  Atsakyti
  • Visgi

   O mūsų kolektyvas už Vilmutę nebalsuos, nes liberalai yra įstatymų papirkinėtojai, jie yra lobistai, tai dar baisiau negu juodoji buhalterija. Visi liberalai yra juodoji buhalterija. O tyli kiaulė gilią šaknį knisa – tai Vilmutės credo…Man ji nepakeliui. Nuo tokių ponių raugas „jama“, kaip ir nuo to begemoto konservatoriaus to pinigų prašinėtojo Navicko. Abu labu tokie, paslėpti turtuoliai.

   Atsakyti
 5. Ponia

  Vilma mus žavi tuo, kad ji gyvena tyliai, oriai ir nesipuikuoja savo pasiekimais. Būtent toks žmogus ir atneša naudą kitiems ir už jos kuklumą ją mūsų bendruomenė myli ir gerbia.

  Atsakyti
 6. Audronė

  Aš tai balsuočiau už Dariuką. Geras žmogus. Na, bet kodėl jis susidėjo su su juodosios buhalterijos specialistais?

  Atsakyti
 7. Nuomonė

  Visi žino kas stovi už kaminsko. Todėl taip ir varo. Na, bet ir pats negu niekada gyvenime negirdėjo apie darbo partijos vitražus, kai vos tik įsteigta bandė rinkti parašus referendumui, kad visi Seimo nariai būtų renkami vienmandatėse apygardose, bet VRK nustatė, kad dalis pateiktų parašų buvo suklastoti ir taip toliau. Kur tik dp prikišdavo nagus ten ir prisidirbdavo.
  Tai aišku, kad žino. Bet ne tame esmė. Neturėjo kandidato
  saviškio , todėl pasisamdė. Už kuri garantuoja,kad visi balsuos. Ir su juo prasmuks visi,, vamzdžiai „, lošėjai, perėjūnai, nepritapėliai,teisti.
  Aišku, uždrausta nėra kas norės, tas ir balsuos. Ne veltui Gediminas Kirkilas yra atsakęs į klausimą,kodėl nieko nedarė kai buvo valdžioje su darbo partija, o todėl, kad jie atstovavo verslą. Tuo viskas ir pasakyta.

  Atsakyti
  • Nuomones atsakymas

   Pats Kirkilas yra verslas. Prisiminti reikia LEO sukūrimą, visokius viražus su „zadanijomis“, kurie taip verslą akumuliavo, kad išsivynioti iki šiol negali. O Liberalai – tai pražūtis visai visuomenei, jie be moralės varžtų, pagal juos atietis- tai socialinė lytis be stabdžių, kas ką nori, tas tą daro, jiems rūpi tik pinigai, pinigai ir dar kartą pinigai. Gal todėl jiems parnašaujama tų 5 proc.barjero nepraėjimas į seimą. Tokių „labai gerų ir kuklių “ Vilmučių liberalai turi, bet jų siekiai – vien lobistiniai. Kas atstovauja lobistus, tai daro tik už pinigus, o ką jie padaro, tai paskui visi purtosi nuo tokių idėjų už pinigus. Įstatymais lobistų neužtrumpinsi. Ir tie lobistai tik apie liberalus ir sukasi, nes vienintelė partija, kuri lobizmą priima.

   Atsakyti
   • Na,

    išeitų, kad šventesnių už darbo partiją nėra? Deja kokį bagažą susikrovė tokį ir turi. Ir negalima savo aky nematyti pagalio, kai kito aky tik krislas.
    Ką sako, kad vos po pusmečio iš ūkio ministro posto teko Uspaskichui atsistatydinti. VTEK pripažino jį supainiojus interesus sprendžiant verslo kūrimo Maskvoje planus. Tada jis pasitraukė iš Seimo, kad išvengtų apkaltos, kuri užkirstų kelią tolesnei politinei karjerai. Tai tokia istorija.Po kurios, kad ir ką siūlytų ar pezėtų iš televizijos ekranų šitas žmogus, dažnas šaiposi ir suka rodomąji pirštą prie smilkinio.

 8. Gytis

  Lobizmas yra įstatymiškai reglamentuota veikla. Ir nėra joks blogis.

  Atsakyti
 9. Rimantas

  Miela Vilmute,
  Tegul jūsų akyse negęsta ugnelė, kuri neleidžia pavargti gyvenimo kelyje.
  Stiprybės jums ir tikėjimo savo bendraminčių darbų prasmingumu, žmogaus gebėjimais kurti žemėje gėrį. Tegul jūsų sumanymus lydi sėkmė, o darbštumas ir išmintis būna ištikimi jūsų pakeleiviai.
  Mes su jumis! Sėkmės rinkimuose.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.