Moksleivių krepšinio sezonas baigtas efektingomis iškilmėmis. Jubiliejinis 15-asis Lietuvos moksleivių lygos „Perlas” sezonas antradienį iškilmingai buvo baigtas simbolinėje vietoje – Švietimo ir mokslo ministerijoje.

Laurita ir Domas vėl sulaukė krepšinio ekspertų įvertinimų.

Laurita ir Domas vėl sulaukė krepšinio ekspertų įvertinimų.

Iškilmių, kuriose dalyvavo gausybė žinomų Lietuvos asmenybių, MKL „Perlas” sezono lyderiai ir treneriai, metu buvo įteikta daugybė apdovanojimų.

Tarp apdovanotųjų ne kartą skambvėjo ir jaunųjų kėdainiečių vardai.

Kėdainių sporto centro auklėtinė Laurita Jurčiūtė pateko į 2015-2016 metų sezono MKL merginų čempionatų simbolinį penketą.

Domas Šelekas apdovanotas kaip daugiausiai kamuolių perėmęs lygos žaidėjas. Jis žaidė 22 rungtynėse ir vidutiniškai perėmė po 4,95 kamuolio.

Šie abu kėdainiečiai puikiai įvertinti ne tik šiame, bet ir praėjusiame moksleivių krepšinio lygos sezone.

Gerą nuotaiką moksleivių krepšinio lygos uždaryme dalijo krakiškių ansamblis „Groovy boys“.

Gerą nuotaiką moksleivių krepšinio lygos uždaryme dalijo krakiškių ansamblis „Groovy boys“.

MKL „Perlas“ sezono uždaryme dalyvavo Lietuvos švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Edis Urbonavičius, LKF prezidentas Arvydas Sabonis, generalinės lygos rėmėjos UAB „Olifėja“ prezidentas Antanas Muraška, MKL rėmėjai. „Sveikinu visus sportininkus, jų trenerius, subūrusius stiprias komandas, moksleivių krepšinio lygos organizatorius. Lietuvoje krepšiniui skiriama garbinga vieta ir taip bus ateityje todėl, kad yra Lietuvos moksleivių krepšinio lyga, kurioje rungtyniauja talentingi sportininkai ateisiantys ir į didįjį sportą“, – sveikindama laimėtojus sakė švietimo ir mokslo ministrė A.Pitrėnienė. Renginio metu buvo parodytas nuotaikingas filmukas, apžvelgiantis 2015-2016 metų sezono MKL „Perlas“ kovas ir svarbiausius įvykius.

Gerą sezono šventės nuotaiką jauniesiems krepšininkams ir jų treneriams sezono uždarymo šventės metu dalijo Krakių kultūros centro vokalinis instrumentinis ansamblis „Groovy boys“, o šventę vedė kėdainietis Vytautas Mikaitis.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.