Gruodžio 10-ąją susisiekimo ministerijoje apdovanota geriausia 2014 m. Lietuvos vairavimo mokykla. Ja tapo V. Jalinsko individuali įmonė (Marijampolės apskritis).

R. Tepcovas jaunuosius kėdainiečius vairavimo moko jau ketveri metai.

R. Tepcovas jaunuosius kėdainiečius vairavimo moko jau ketveri metai.

Teorijos žinių egzaminus „Regitroje“ iš pirmo karto išlaikė beveik 90 proc. šios mokyklos mokinių, praktinio vairavimo įgūdžių – per 65 proc. Pastarasis rodiklis net 20 proc. pralenkė prieš tai vykusių vairavimo mokyklų atrankų lyderių rezultatus.

„Geriausių rezultatų pasiekusių šalies vairavimo mokyklų rinkimai – puiki motyvacija siekti kuo geresnių vairuotojų mokymo rezultatų ir kokybės. Būsimiems vairuotojams ši informacija padės pasirinkti labiausiai jų poreikius ir lūkesčius atitinkančias vairavimo mokyklas“, – sakė ministras Rimantas Sinkevičius.

Šalies vairavimo mokyklos buvo vertinamos pagal mokinių teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių egzaminų rezultatus nuo 2013 metų liepos 1 dienos iki 2014 metų birželio 30 dienos. Taip pat atsižvelgta, ar šiuo laikotarpiu vairavimo mokykla nebuvo bausta už nustatytų reikalavimų nesilaikymą.

Iš kompetentingų institucijų sudaryta komisija taip pat išrinko po kelias geriausias vairavimo mokyklas kiekvienoje šalies apskrityje. Tarp Kauno apskrities geriausiųjų mokyklų pateko dvi – Kaune veikianti E. Gulevičiaus individuali įmonė, IĮ „Kęstas“ bei Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, UAB „Auto ABC“.

Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centrui sėkmę atnešė puikus instruktoriaus Rimanto Tepcovo darbas. Jis jaunuosius kėdainiečius vairuoti moko ketverius metus. „Daugiausia tenka dirbti su vienuoliktokais ir dvyliktokais. Pas mus mokytis ateina labai motyvuoti jaunuoliai, tad jiems pavyksta pasiekti neblogų rezultatų. Šiuo metų egzaminų išlaikymo sėkmė kiek sumažėjo – iš pirmo karto išlaiko maždaug pusė norinčių tai padaryti jaunuolių. Anksčiau rezultatai buvo geresni – pirmu kartu važiavimo egzaminą išlaikydavo du iš trijų mokinių. Man malonu dirbti su mokiniais, kurie žino ko nori ir savo tikslų užsispyrę siekia“, – sakė vienos geriausių Lietuvoje vairavimo mokyklų instruktorius Rimantas Tepcovas.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.