Šeštą kartą Lietuvių kalbos instituto ir raštinės ir verslo reikmenimis prekiaujančios UAB „BIURO PASAULIS“ surengto nacionalinio dailyraščio konkurso finale paaiškėjo, kad tarp nugalėtojų pateko ir kėdainietė.

rasymasJuozo Paukštelio progimnazijos pradinių klasių mokytojos Ilonos Banevičienės raštas pripažintas dailiausiu suaugusiųjų grupėje.

Jauniausiųjų grupėje dailiausiai rašančia pripažinta Viltė Gečytė, Molėtų pradinės mokyklos mokinė, antroje grupėje – Rugilė Užusėnaitė iš Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos. Pirmos vietos diplomas už originaliausią darbą skirtas Vilniaus Pliaterytės progimnazijos raštinės vedėjai Rasai Lukšienei.

Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso „Rašom! 2016“ finale kiekvienoje grupėje – 3–6 klasių ir 7−12 klasių moksleivių ir suaugusiųjų – varžėsi po 10 dalyvių.

Pirmajam konkurso turui savo darbus atsiuntė daugiau kaip 4339 dalyviai, o švietimo įstaigose rašė daugiau kaip 15 532 mokinių.

Kiekvienos Dailyraščio konkurso dalyvių grupės pirmos vietos laimėtojai ir originaliausio darbo autorė apdovanoti keltų kompanijos „Tallink“ kruizu Ryga–Stokholmas–Ryga 4 asmenims. Taip pat kompanijos „Lux Express“ dovanų kortelėmis, su kuriomis galėsite keliauti visomis „Lux Express“ organizuojamomis kryptimis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.