Policijos darbe pasitaiko įvykių, kai tarnybos metu pareigūnai patiria įvairių sužalojimų. Policininkai nukenčia ir tramdydami pažeidėjus, ir nuo keturkojų. Vakar toks įvykis užfiksuotas Kėdainiuose.

Policijos departamentas informavo, kad spalio 11 d. apie 18 val. 10 min. Kėdainiuose, Gudobelių g., policijos pareigūnams atvykus į gyvenamąjį namą dėl galimo viešosios tvarkos pažeidimo, Kauno apskr. VPK pareigūnui į koją įkando neblaivios (2,44 prom.) namo gyventojos (gim. 1970 m.) šuo.

„Pareigūnai į įvykio vietą vyko po to, kai gavo pranešimą, kad pranešėjo namuose yra neblaivus ir nepageidautinas asmuo. Konfliktas išspręstas, asmenys susitaikė.

Šuo pareigūnui įkando atvykus į įvykio vietą ir užėjus į vidų. Šuo nebuvo siundomas ant pareigūnų, šuns šeimininkei bauda negresia.

Tokių atvejų, kai pareigūnai būna apkandžiojami keturkojų, pasitaiko, tačiau gana retai. Šiuo atveju pareigūnas, suteikus med. pagalbą ligoninėje, tęsė tarnybą“, – praneša Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Reda Zarauskienė.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos