Tradiciškai mokslo metus Šviesiosios gimnazijos bendruomenė užbaigė renginiu „Garbės diena“. Šios šventės metu pagerbti patys šauniausi mokiniai bei mokytojai.

sviesioji_2456Šviesioji gimnazija buvo pirmoji rajone pradėjusi rengti „Garbės dieną“ ir šįmet šios įstaigos bendruomenė rinkosi jau į penkioliktąją šventę.

„Labai smagu, kad mes turime tokią šventę. Ypač jautru yra padėkoti mokyklą paliekantiems ketvirtokams ir pirmuosius metus gimnazijoje baigiantiems pirmokams. Mūsų gimnazijoje mokosi 463 mokiniai, o padėkos įteiktos net 124. Dėkojame už akademinius, sportinius, meninius pasiekimus, visuomeninę veiklą.

Nepamirštame ir mokytojų. Jų darbą vertiname ne tik pagal mokinių pasiekimus olimpiadose. Juk ir neigiamas ištaisytas pažymys į septynetą yra labai gero mokytojo ir mokinio bendro darbo rezultatas“, – puikia švente džiaugėsi Šviesiosios gimnazijos direktorė Violeta Liutkienė.

Už gerus akademinius mokinių rezultatus buvo padėkota keturiolikai mokytojų. Garbės dieną gimnazijos bendruomenė renka Metų mokytoją. Juo šįkart tapo Gitana Kaupienė. Jai suteiktas ir bendruomeniškiausios mokytojos titulas. Draugiškiausiu mokytoju gimnazistai išrinko Tomą Bičiūną, o dalykiškiausiu – Liną Mankų.

Metų mokinės vardas suteiktas gimnazijos prezidentės kadenciją baigiančiai Gintarei Meilūnaitei.

Metų mokytoja tapusi Gitana Kaupienė sakė, kad jos darbo sėkmės paslaptis – geri santykiai su mokiniais: „Vaikai yra maži suaugę žmonės. Su jais būtina elgtis pagarbiai ir pozityviai. Stengiuosi būti mokinių draugė, tai ir atgal gaunu tik geras emocijas.“

Draugiškiausias mokytojas Tomas Bičiūnas pastebėjo, kad mokiniai keičiasi: „Vieni išeina, kiti ateina. Gyvenima snestovi vietoje. Svarbu laiku pastebėti vaikų gabumus ir padėti jiems atsikleisti.“

Gintarei Meilūnaitei pasibaigę mokslo metai buvo kupini iššūkių: „Visur yra problemų ir džiaugsmų. Labiausiai džiaugiuosi, kad mums pavyko sustiprinti bendruomenę, mes tapome draugiškesni ir kultūringesni.“

[tribulant_slideshow gallery_id=“178″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.