Kunigaikščio Jonušo Radvilos įsteigta Gymnasium Illustre, šiemet mininti 370 metų jubiliejų, bei jau 15 metų tuose pačiuose istoriniuose pastatuose veikianti Kėdainių šviesioji gimnazija ir šiandien tebėra mokslo ir žinių šventovė.

Šviesiosios gimnazijos bendruomenę sveikino Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Minėdama šias istorines datas, Kėdainių šviesiosios gimnazijos bendruomenė penktadienio vakarą surengė įspūdingas iškilmes, kurių metu netrūko atkurtos istorijos akimirkų, originalių meninių sprendimų, kuriuos, beje, įgyvendino patys gimnazistai, bendruomenės narių ir svečių sveikinimų, gausybės gėlių ir šventinės nuotaikos.

„Šviesioji gimnazija – tai visų kėdainiečių pasididžiavimas. Pedagogų kolektyvas nuostabus, jo dėka gimnazistai gali didžiuotis įspūdingais akademiniais pasiekimais. Gimnazijos bendruomenė – šauni, noriu palinkėti jai dar daug gražių klestėjimo metų“, – sveikinimus išsakė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

„Esame vienintelė gimnazija Lietuvoje, kuri ugdymo procesą organizuoja tokiame sename, istoriniame pastate. Istorijos kelyje buvo visko – ji buvo ne kartą uždaryta, vėl atidaryta, bet turiu viltį, kad istorijos raidoje ji išliks, o Kėdainiai gebės išsaugoti šį istorinį paveldą. Nes iš tiesų, aplinka čia auklėja, energetika čia fantastiška. Tai mokykla iš didžiosios raidės – turint galvoje ne vien akademinius pasiekimus, bet visą bendruomenę, kuri čia dirba ir mokosi. Manau, mokiniams čia gera. Jie labai didžiuojasi mokydamiesi šioje vietoje. Tie, kas sako, kad jaunimas šiais laikais nepatriotiškas, labai klysta. Turime gražaus ir šaunaus jaunimo. Na, o kolektyvui – o iš viso turime 65 darbuotojus – linkiu būti tokiems patiems kūrybingiems, darbštiems, altruistiškiems“, – mintimis dalinosi ir Kėdainių šviesiosios gimnazijos direktorė Violeta Liutkienė.

[tribulant_slideshow gallery_id=“328″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.