Sekmadienį, spalio 25 d., 14 val., Panevėžio Žemynos progimnazijos stadione, dėl aukso kovojantis Kėdainių „Nevėžis“ žais priešpaskutines Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybių sezono rungtynes su Panevėžio „Panevėžiu B“.

Prognozuojamas optimistinis scenarijus

Praėjusio savaitgalio kovos daugiausiai džiaugsmo turėjo atnešti „Nevėžio” gerbėjams – rašo portalas pirmalyga.lt.

Dramatiška pergalė namuose prieš Telšių „Džiugą” ir dėkingas rezultatas konkurentų rungtynėse Kaune kėdainiečių šansus tapti lygos nugalėtojais reikšmingai padidino.

Oficialiai tai gali įvykti jau šio savaitgalio ture, kėdainiečiams laimėjus Panevėžyje. Scenarijus – labai realus, o ar jis įvyks, pamatysime artėjantį sekmadienį.

Rungtynės Panevėžyje gali būti lemiamomis

Nuo antroje-trečioje vietoje turnyro lentelėje esančių Kauno „Hegelmann Litauen“ (40 tšk.) ir Jonavos „Jonavos“ (40), Kėdainių „Nevėžį“ (44) skiria dar saugus 4 taškų atstumas.

Panevėžyje iškovojus pergalę, „Nevėžiui“ jau galima būtų kabinti aukso medalius. Nei jonaviečiams, nei kauniečiams neliktų šansų pavyti kėdainiečių. Ir paskutiniosios sezono rungtynės Kėdainiuose su „Jonava“ „Nevėžiui“ įtakos nebeturėtų.  

Visoms trims pretenduojančioms į medalius komandoms, likę sužaisti po dvejas rungtynes.

Paskutiniąsias LFF I lygos 2020 m. sezono rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ žais namie, Kėdainių miesto stadione, spalio 31 d.

Sirgaliams – autobusas į Panevėžį

Spalio 25 d., sekmadienį, „Nevėžio“ futbolo klubas organizuoja išvyką autobusu į Panevėžį, kur žais bene svarbiausias Pirmos lygos sezono rungtynes. Autobusas su sirgaliais iš Kėdainių išvyksta 12.30 val. Informacija telefonu: 8 630 53195.

Algimanto Barzdžiaus nuotrauka.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.