Pastarosiomis dienomis prekybos centruose, prekyvietėse ir turgavietėse – tikra žmonių apgultis. Kol vieni dairosi sau reikalingų prekių ir yra sutelkę visą dėmesį į prekes, kiti ieško ką būtų galima nugvelbti iš prasegtos svetimos rankinės, striukės ar kelnių kišenės. Policijos pareigūnai įspėja būti apdairiems ir labiau saugoti savo daiktus.

„Būna atvejų, kai žmogus į prekybos centro krepšį pasideda piniginę ar prasegtą rankinę, pastato krepšį ant žemės ir toliau iš lentynų renkasi prekes. Praradus budrumą, galima netekti ne tik pinigų, bet ir dokumentų.

Vagys taip pat gali apvogti jūsų automobilius, todėl visada reikia įsitikinti, kad transporto priemonė būtų užrakinta ir įjungta signalizacija. Patariame salone nepalikti rankinių, kompiuterių, telefonų ar kitų daiktų, kurie gali patraukti vagių dėmesį.

Jei einate į masinio susibūrimo vietas, nesineškite daug pinigų, jei neišsiversite be dokumentų, pasiimkite tik būtiniausius.

Jei ilgesniam laikotarpiui išvykstate iš namų, pasirūpinkite savo turto apsauga. Patikrinkite, ar užrakintos visos durys, ar uždaryti langai, įjungta signalizacija“, – ragina policijos pareigūnai.

Parengta pagal policijos departamento inf.

Asociatyvi nuotr.