„Šiandien turim išskirtinį susitikimą. Nekalbėsime apie darbus, problemas, rūpesčius ir projektus. Šiandien pasidžiaugsime mūsų brolio Juozo Baniotos nuveiktais darbais. Jis, sulaukęs gražaus šešiasdešimtojo gimtadienio, vertas ir mūsų brolijos išskirtinės pagarbos“, – sakė Kėdainių „Rotary“ klubo prezidentas Jonas Talmantas.

Sveikindami klubo brolį Juozą Baniotą (kairėje) rotariečiai jam linkėjo sveikatos ir gerų darbų.

Sveikindami klubo brolį Juozą Baniotą (kairėje) rotariečiai jam linkėjo sveikatos ir gerų darbų.

Būtent iš Juozo Baniotos praėjusių metų vasarą Jonas Talmantas perėmė klubo prezidento regalijas ir tapo septynioliktuoju vadovu.

Juozas yra šaunus ir aktyvus brolijos narys. Jis niekada nesibaido jokių patikėtų pareigų ir darbų. Mūsų organizacijoje jis nuo pat susikūrimo. Juozas kurį laiką buvo klubo iždininkas, vėliau sekretorius, o po prezidentavimo mes jam leidome pailsėti“, – sakė J. Talmantas.

 

J. Baniota sakė, kad klubo brolių pasveikinimas įpareigoja būti dar aktyvesniu nariu.

J. Baniota sakė, kad klubo brolių pasveikinimas įpareigoja būti dar aktyvesniu nariu.

Sulaukęs šiltų kolegų sveikinimų J. Baniota sakė nesijaučiąs niekuo išskirtinis: „Tiek klube, tiek gyvenime vadovaujuosi tvirtais moraliniais principais. Visada viską darau taip, kaip norėčiau, kad būtų elgiamasi su manimi.“ Jubiliatas tvirtino, kad labiausiai gyvenime džiaugiasi dviem dalykais – dorais žmonėmis užaugintais sūnumis ir tuo, kad niekada nenutolo nuo savo įgytos ekonomisto specialybės. „Galiu sakyti, kad esu laimingas žmogus – turiu gražią šeimą, puikius vaikus ir anūkus, dirbu mėgiamą darbą, esu gerbiamas kolegų ir bičiulių. O toks klubo brolių pasveikinimas įpareigoja ateityje būti dar aktyvesniu klubo nariu ir daryti kuo daugiau gerų bei prasmingų darbų“, – padėkojęs už sveikinimus sakė J. Baniota.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.