Pastarosiomis paromis alkoholis ne vienam sukėlė bėdų, mat girti asmenys ir prie vairo sėdo, ir mušė moteris. Buvo ir kitų įvykių, kuriuose prireikė specialiųjų tarnybų pagalbos.

Balandžio 7-osios rytą iš Kėdainiuose, Dvaro g. gyvenantis asmuo Bendruoju pagalbos telefonu pranešė, kad iš dujų baliono eina dujos, negali užsukti. Atvykus ugniagesiams, dujų balionas buvo lauke, iš jo veržėsi dujos. Balionas nuvežtas į šalia esančią degalinę, kuri atsakinga už buitinių dujų balionų priežiūrą.

Susidūrę automobiliai užtvėrė eismą

Balandžio 7-ąją, prieš pietus Akademijos miestelyje, Parko g. susidūrė automobiliai „VW Sharan“ ir „Škoda Octavia“. Į įvykio vietą išsiųstos visos specialiosios tarnybos, nes teko ir teikti pagalbą sužeistiems žmonėms, ir eismą reguliuoti, ir kelią atlaisvinti.

Nelaimė įvyko kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva apie pusę dvyliktos. Pagal policijos pateiktus pirminius duomenis, automobilis „Škoda“, vairuojamas blaivaus 1950 metais gimusio vyro, pašvietus saulei, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „VW Sharan“, vairuojamu 1987 metais gimusio vyro. Pastarasis vairuotojas patyrė sužalojimus, tad buvo išvežtas į gydymo įstaigą. Paaiškėjo, kad asmuo buvo lengvai apgirtęs. Jam nustatytas 0,85 promilės girtumas.

Kadangi eismo įvykio metu, sudaužytos transporto priemonės liko ant važiuojamosios kelio dangos, policijos pareigūnams teko eismą nukreipti aplinkinėmis gatvėmis. Tuo metu ugniagesiai gelbėtojai atjungė transporto priemonių akumuliatorius, nuvalė kelio dangą. Į avariją patekę automobiliai po kurio laiko buvo patraukti nuo kelio, tad eismas šioje vietoje atnaujintas.

Degė žolė

Balandžio 7-osios pavakare ugniagesiai jau skubėjo į Pelėdnagių sen., Užkapių k., Lankesos g., kur degė sausa žolė. Liepsnos sustabdytos, bet išdegė nemažas plotas – apie 20 arų.

Girtų „nuotykiai“

Balandžio 8 d. apie 23.00 val. Kėdainių r., Gudžiūnų sen., vyras (g. 1970 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1975 m.). Apie nukentėjusiosios būklę nepranešama. Prieš moterį smurtavusiam asmeniui teks atsakyti įstatymų nustatyta tvarka.

Balandžio 9 d. apie 11.10 val. Kėdainių r., Devynduonių k., policijos pareigūnai sustabdė motorolerį ir patikrino jį vairavusio asmens blaivumą. Pasirodo, vyras (g. 1960 m.) buvo įkaušęs. Jam nustatytas vidutinis girtumo  laipsnis – 1,94 prom.

„Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno PGV inf.

Panašios naujienos