Nors dvi pastarosios dienos daugeliui buvo išeiginės dienos, policijos pareigūnai dirbo. Jiems teko ir keliuose patruliuoti, ir aiškintis vagystės aplinkybes.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, lapkričio 1 d. apie 18.25 val. Kėdainių r., Lipliūnų k., automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1963 m.). Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,98 prom. Vyrui teks išklausyti teisėjo nuosprendį.

Pavogė žoliapjovę

Nors žolės šienavimo sezonas kaip ir baigėsi, vagims teberūpi žoliapjovės.

Lapkričio 2 d. apie 13.20 val. pastebėta, jog Kėdainiuose, Josvainių g., iš garažo pavogta žoliapjovė „Stihl“. Padaryta turtinė žala siekia apie 410 eurų.

Keliuose vykdo reidus

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad iki lapkričio 4 d. imtinai tiek valstybinės, tiek ir vietinės reikšmės keliuose taikant viešojo, neviešojo ar mišriojo patruliavimo būdus, yra organizuojami reidai eismo saugumui užtikrinti.

Šiandien ir rytoj, šeštadienį, vykdoma transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė. Taip pat didesnis dėmesys skiriamas pėstiesiems bei dviratininkams. Stebima, ar šie eismo dalyviai tamsiuoju paros metu, esant blogam matomumui, ypač neapšviestuose keliuose naudoja matomumą gerinančias saugos priemones (atšvaitus, šviečiančius žibintus arba vilki ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais), ar dviratis, kuriuo važiuojama, turi tvarkingą stabdį, garso signalą, ant ratų stipinų iš abiejų šonų yra pritvirtinti oranžiniai šviesos atšvaitai, priekyje ir gale – atitinkamai baltos ir raudonos šviesos žibintai.

,,Kėdainių mugės“, LKPT ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.