Nuotaikingai Didžiosios Rinkos aikštėje daugybė rajono darželinukų, mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos specialistų, taip pat ir rajono vadovai ir savivaldybės administracijos atstovai minėjo dvi progas: Lietuvos valstybės 100-metį ir sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-metį.

Ir mažieji, ir vyresni šventės dalyviai, vilkėdami Trispalvės spalvų marškinėlius ir nešini savo darželių bei mokyklų vėliavomis, emblemomis, nuotaikingai žygiavo Didžiąja gatve, o Didžiosios Rinkos aikštėje pademonstravo savo paruoštus prisistatymus: dainavo, šoko, sportavo. Pabaigoje, visiems drauge dainuojant Marijono Mikutavičiaus dainą „Ar mylit ją jūs?“, į dangų pakilo trijų spalvų balionai.

Pasak Danguolės Avižiuvienės, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorės, šiuo renginiu paminėtas sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-metis ir Lietuvos valstybės šimtmetis. Renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą“ yra nacionalinis, tad nusirito per visą šalį.

„Lietuvoje yra iš viso 430 sveikatą stiprinančių mokyklų, džiugu, kad didžioji dauguma mūsų rajono mokyklų priklauso šiam gražiam tinklui. Tačiau renginyje dalyvavo ne tik jos, bet ir visos kitos vaikų ugdymo įstaigos, atsiliepusios į kvietimą, – pasakojo D. Avižiuvienė. – Labai džiaugiamės, kad visi atsiliepė, pasipuošė ir paruošė puikius prisistatymus. Tai prasminga, manau, kad kiekvieno vaiko širdyje liks gražus prisiminimas ir namo visi grįš su kuo geriausiais įspūdžiais.“

Renginį organizavo Visuomenės sveikatos biuras, lopšelio-darželio „Žilvitis“ komanda, rajono savivaldybė, daug padėjo Kėdainių kultūros centras.

[tribulant_slideshow gallery_id="360"]

 

Panašios naujienos