Kėdainių senamiestį puošianti Šv. Juozapo bažnyčia laukia permainų. Parapijos klebonas kunigas Gintaras Pūras ne vienerius metus gražina  maldos namus ir daro juos jaukesnius.

Artimiausiu metu Šv. Juozapo bažnyčioje norima atnaujinti šoninius – Jėzaus širdies (kairėje) ir Švenčiausios Mergelės Marijos – altorius.

Artimiausiu metu Šv. Juozapo bažnyčioje norima atnaujinti šoninius – Jėzaus širdies (kairėje) ir Švenčiausios Mergelės Marijos – altorius.

Ilgą, turtingą ir skausmingą istoriją turinti Šv. Juozapo bažnyčia Kėdainių tikintiesiems tarnauja nuo 1991 metų. „Kėdainiečiai puikiai mena, kaip bažnyčia buvo uždaryta ir paversta sandėliu. Vėliau ją sugrąžinus tikintiesiems teko daug dirbti, kad žmonės vėl pramintų kelią į Dievo namus. Bažnyčią bendromis jėgomis remontavome, tvarkėme puošėme. Nuo jos prikėlimo prabėgo daugiau kaip dvidešimt metų, tačiau darbų vis dar turime. Neseniai bažnyčioje pastatėme aukų dėžutę, kurioje renkamos lėšos bažnyčios remontui. Kai kam atrodo, kad mūsų bažnyčiai nieko netrūksta, tačiau mes norime atnaujinti šoninius altorius, pakeisti suolus, sutvarkyti šventorių ir prieigose esančią automobilių stovėjimo aikštelę“, – sakė Kėdainių Šv. Juozapo parapijos klebonas, kunigas Gintaras Pūras.
Dvasininko teigimu, norint įgyvendinti numatytus planus reikia nemažų lėšų. Parapija parašė projektą ir tikisi Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos, o taip pat tikinčiųjų indėlio.
„Šventų Mišių metu renkame simbolines aukas bažnyčios išlaikymui. Dabar pastatėme dėžutes, kad užsukusieji aplankyti mūsų namus ir norintieji juos paremti galėtų iš karto tai padaryti. Mielai priimame visas aukas. Bendromis jėgomis tikimės bažnyčią padaryti dar jaukesnę, gražesnę ir mielesnę“, – sakė G. Pūras.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.