Gegužės 4-oji – Šv. Florijono – gaisrų sergėtojo diena tapo paskutine darbo diena Kėdainių priešgaisrinės tarnybos vadui Virginijui Stogevičiui.

V. Stogevičius ugniagesio gelbėtojo tarnybai atidavė 20 metų.

V. Stogevičius ugniagesio gelbėtojo tarnybai atidavė 20 metų.

20 metų atidavęs ugniagesio gelbėtojo tarnybai jis išėjo į užtarnautą poilsį. Kartu su juo tarnybą paliko tiek pat metų jai atidavęs ir inspektorius Vidas Blinstrubas.

„Šiandien mūsų šventė, tad nuotaika tikrai gera. Ją praskaidrina ir geras oras, ir nuoširdūs kolegų žodžiai. Tarnyboje buvo visokių dienų. Svabiausia, kad dirbau labai reikalingą ir naudingą darbą. Neigiamų aspektų stengiuosi nesureikšminti, smagiau prisiminti teigiamas darbo puses ir žmonių, kuriems padedame padėkas. Džiaugiuosi, kad dirbau su puikiu kolektyvu. Visus kolegas prisiminsiu kaip draugiškus, darbščius, drąsius, atsakingus ir pareigingus“, – paskutinę darbo dieną sakė V. Stogevičius.

V. Blinstrubas gaisrų priežastis aiškinosi porą dešimtmečių.

V. Blinstrubas gaisrų priežastis aiškinosi porą dešimtmečių.

Kas pakeis viršininką, kol kas neaišku. Laikinai ugniagesių vado pareigas eis pavaduotojas Sergejus Muchinas.

Be to, Kėdainių ugniagesių gretas papildo du nariai – Tadas Vinciūnas ir Donatas Gaulius.

Šv. Florijono dieną tradiciškai padėkota ugniagesiams už puikiai atliktą tarnybą. Padėkos įteiktos Dariui Rimkui, Kęstučiui Brazauskui, Vidmantui Reinartui, Ričardui Valentinavičiui, Nerijui Jablonskiui ir tarnybą palikusiam Vidui Blinstrubui. Už atsakingą rūpestį Kėdainių krašto maldos namais padėka įteikta ir Kėdainių dekanato dekanui kunigui Gintarui Pūrui.

[tribulant_slideshow gallery_id=“170″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.