“Bidė yra keistas išradimas”, “Bidė skirta tik moterims”… Ar teko girdėti tokius ar panašius teiginius, o gal Jums patiems kirbėjo šios mintys? Mes išsklaidysime sklandančius gandus apie šį įrenginį ir suteiksime daugiau žinių. Bidė naudoti labai paprasta ir tai yra šaunus būdas patobulinti higieną vonios kambaryje, švarą bei užtikrinti gerą savo savijautą. Laikasnamams.lt rasite itin modernių, skirtingų modelių už patrauklias kainas. Tad paneikime neteisingus mitus ir mėgaukimės bidė teikiamais privalumais.

Bidė asocijuojasi su netvarka

Svarbu nepasiduoti pirminiam įspūdžiui, jog bidė tai tarsi intensyvaus veikimo vandens srovė. Šiuolaikinės sėdynės turi funkciją sureguliuoti padėtį bei vandens slėgį taip, kad turėtumėte kuo geresnę patirtį. Nebijokite, kad Jus pasieks šalto vandens pliūpsnis, kadangi daugelis gamintojų siūlo integruotą vandens temperatūros nustatymo funkciją. Kai kuriuose modeliuose įmontuota šilto oro džiovinimo funkcija, tokiu būdu nusausinanti plautą vietą. Tuo tarpu visi nešvarumai lieka dubenyje.

Nehigieniška

Išsiaiškinkime, kas yra higieniškiau: tualetinis popierius ar vanduo? Faktas tas, jog švarą efektyviau pajusti galite pasinaudoję bidė tiekiamu vandeniu nei naudojant tualetinį popierių, o to puikus įrodymas maudynės duše ar vonioje. Juk nieko nėra labiau užtikrinančio gaivą, tiesa? Pagalvokite apie tai, kai Jūsų nešvarios rankos liečia tualetinį popierių, kuriuo naudojatės, ar tai skamba patraukliau už bidė?

Tualetinis popierius kainuoja pigiau nei vanduo bidė

Atliktas tyrimas Amerikoje parodė, jog naudojant bidė, tualetinio popieriaus išlaidas sumažinsite iki 75%. Be to, drėgnos servetėlės ir vienkartiniai popieriaus gaminiai neretai pridaro žalos kanalizacijos sistemoms, kurių sutvarkymas taip pat kainuoja ir kenkia aplinkai.

Brangu

Jums nereikia investuoti tūkstančių, kad galėtumėte mėgautis bidė savo tualeto kambaryje. Priklausomai nuo pageidaujamų funkcijų, galite rinktis iš gausybės nebrangių ir įperkamų variantų: nuo ekonomiškų dušelių (dušo galvučių) iki itin komfortiškų bidė, turinčių temperatūros nustatymo funkciją, šildomų sėdynių bei džiovinimo funkcijas.

Vonios kambaryje nėra pakankamai vietos

Daugelis žmonių mano, kad bidė yra papildomas prietaisas, kuris užima grindų plotą ir bene dubliuoja santechnikos įrangą. Tai iš dalies tiesa, nes esama ir tokių variantų. Tačiau galite pasirinkti tokį variantą, kuris pakeičia esamą klozeto dangtį, tačiau atlieka bidė funkcijas. Taip pat turite galimybę instaliuoti dušo galvutes ar kitus priedus.

Užs. Nr. 76

Panašios naujienos