Penktą kartą Kėdainių kultūros centras kovo 8-osios išvakarėse kvietė kraštiečius išrinkti iškiliausias krašto Metų moteris.

moteru_rinkimai_0192Tradiciniai rinkimai kvietė rinkti labiausiai nusipelniusią Metų altruistę, Metų specialistę, Metų kūrėją, Metų pasiekimo nugalėtoją ir Metų mamą.

Šįkart kraštiečiai pasiūlė net 22 nominantes. Jos sulaukė net 8000 palaikymo balsų.

Kovo 8-ąją Kultūros centre surengtoje šventėje „Ačiū, kad šalia esi“ paaiškėjo Metų moterų rinkimų nugalėtojos.

Metų altruiste išrinkta Nociūnuose gyvenanti ūkininkė Dalia Urbonavičienė, kuri daugelį metų remia Šv. Jurgio parapijos Carito veiklą.

Metų specialistės titulas atiteko Visuomenės sveikatos biuro direktorei Danguolei Avižiuvienei, kuri atsakingai rūpinasi kraštiečių sveikata ir organizuoja įvairias sveikatinimo veiklas.

Metų pasiekimo nugalėtoja paskelbta Kėdainių rajono vietos veiklos grupės projektų administratorė Kristina Vainauskienė, kuri subūrė Kėdainių senamiesčio bendruomenę ir padėjo rengti Kėdainių miesto vietos veiklos grupės strategiją.

Metų kūrėja pripažinta odininkė, fotomenininkė Aistė Kanapeckaitė-Čerenkovienė.

O Metų mamos titulas šįkart atiduotas abiem kandidatėms – ir tris sūnus užauginusiai skaistgiriškei Živilei Vaidotienei, ir devynis vaikus auginančiai sirutiškietei Reginai Šimkienei.

Visas krašto moteris sveikinęs rajono meras Saulius Grinkevičius šventėje daug nedaugžodžiavo: „Tai puikus renginys. Manau, kad krašte turime daugybę moterų, vertų pagyrimų ir dėmesio. Visos nominantės yra vertos padėkų. O krašto moterims noriu palinkėti dviejų dalykų: mylėti ir būti mylimoms.“

[tribulant_slideshow gallery_id=“159″]

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Nežinau

    Kas ta Avižiuvienė ? kokia žonių sveikata rūpinasi ? Kas ją pažįsta ? Jei ji yra savivaldybės darbuotoja gaunanti atlyginimą, kaip čia nominuojama už savo darbą ?

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.