Šįryt Kėdainių mieste, A. Kanapinsko ir Gedimino g. sankryžoje, kurioje gan dažnai fiksuojamos eismo nelaimės, susidūrė du lengvieji automobiliai. Į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai, ugniagesiai ir medikai.

Kaip informavo BPC atstovė spaudai V. Juozevičiūtė, pranešimas apie įvykusį susidūrimą gautas dešimt minuęių po aštuntos ryto.

,,Skambino viena iš eismo įvykio dalyvių ir pranešė, kad A. Kanapinsko ir Gedimino g. sankryžoje, netoli degalinės, susidūrė du automobiliai: ,,Škoda Roomster“ ir ,,Toyota C-HR“. Prispaustų žmonių nebuvo, bet vienai keleivei reikėjo medikų pagalbos.

Apie įvykį buvo informuotos visos trys skubiosios pagalbos tarnybos: policija, greitosios medicinos pagalbos tarnyba ir priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Į įvykio vietą nuvykę ugniagesiai gelbėtojai atjungė automobilių akumuliatorius, su buksyravimo lynu patraukė abu automobilius į kelkraštį ir nušlavė važiuojamąją kelio dangą“, – apie eismo įvykį praneša Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

,,Kėdainių mugės“ ir BPC inf.

Asociatyvi nuotr.