Ketvirtadienio vakarą Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu vilkikas susidūrė su lengvuoju automobiliu. Nukentėjusiųjų, policijos duomenimis, nebuvo.

Dviejų transporto priemonių susidūrimas Šingalių k. įvyko apie 17.25 val. Kaip praneša Kauno apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas, susidūrė vilkikas DAF, vairuojamas vyro (g. 1991 m.) ir automobilis „Audi“, vairuojamas moters (g. 1981 m.).

Į įvykio vietą buvo išsiųsti medikai, policija ir ugniagesiai gelbėtojai, nes apie įvykį pranešęs asmuo negalėjo pasakyti, ar yra nukentėjusių ar prispaustų žmonių.

„Ugniagesiams gelbėtojams vykstant į vietą, gautas papildomas pranešimas, jog ugniagesių pagalba nereikalinga, mat įvykęs techninis eismo įvykis, nukentėjusiųjų nėra, tad nieko vaduoti iš metalo gniaužtų nereikėjo.

Visgi, po daugiau nei pusvalandžio policijos pareigūnai vėl kreipėsi į ugniagesius, prašydami nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Ant važiuojamosios kelio dalies nuo kelkraščio dėl staigaus stabdymo buvo pažirę žvyro. Ugniagesiai kelią nušlavė“, – pranešė ugniagesių atstovė spaudai.

Policijos atstovai patvirtino, kad „eismo įvykio metu niekas nenukentėjo. Vairuotojai susipildė eismo įvykio deklaraciją. Abu jie buvo blaivūs“.

Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno PGV inf.