6_surviliskis_2016_08515 -ąjį miestelio gimtadienį surviliškiečiai pasitiko originaliai – pagrindinę gatvę papuošę geltonais dviračiais. „Reikia kažkaip į save dėmesį atkreipti. Sugalvojome iš surviliškiečių surinkti senus dviračius ir juos prikelti kitam dekoracijų gyvenimui. Sumanymas pavyko labai šauniai. Geltonieji dviračiai, papuošti gėlėmis labai pagyvino mūsų pagrindinę gatvę. Sulaukiame daug gražių atsiliepimų. Tokiomis puošmenomis gėrisi ir patys surviliškiečiai, ir pravažiuojantys žmonės. Būna, kad kažkas stabteli, nusifotografuoja prie mūsų dviračių ir toliau važiuoja. Iš tiesų pamatėme, kad norint gyventi išskirtinai didelės investicijos nebūtinos. Tereikia pasitelkti išradingumą, įdėti truputį darbo ir laukia puikus rezultatas“, – šypsodamasi išskirtinės miestelio puošmenos atsiradimą priminė Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyriaus vadovė Nijolė Dilkienė.

surviliskis2Seniūnija, bendruomenės aktyvistai ir kultūros darbuotojai pasirūpino, kad miestelio jubiliejinis gimtadienis ilagm įsimintų. Surviliškio vaikai ir jaunimas visą savaitę pramogavo dieninėje stovykloje, kurią uždarė „Linksmadieniu miesteliui“. Šventėje „Tėviške, pakviesk ir aš sugrįšiu“ pirmiausia varžėsi miestelio sportininkai, išbandę naujai įrengtą paplūdimio tinklinio aikštelę, o vėliau visa bendruomenė gėrėjosi pučiamųjų orkestro, dainininkų ir šokėjų pasirodymais.

Šventinę dieną Surviliškio bendruomenę aplankęs rajono meras Saulius Grinkevičius pasidžiaugė, kad vieną seniausių krašto miestelių jo gyventojai myli ir gražiai puoselėja: „Akivaizdu, kad šio krašto žmonės veiklūs, draugiški ir nestokoja pagarbos tiek vienas kitam, tiek gimtinei. Surviliškiečiai džiugina savo nuveiktais darbais ir susitelkimu. Sveikinu Surbiliškio bendruomenę miestelio jubiliejaus proga. Visiems linkiu sveikatos ir prasmingų darbų.“

Po linksmybių dienos sekmadienį surviliškiečiai rinkosi į ramybe dvelkusius Švento Roko atlaidus, kuriuos vainikavo bažnyčios šventoriuje paminklinės lentos atidengimas.

[tribulant_slideshow gallery_id=“208″]

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.