Policija praneša pirmadienio vakarą sulaikiusi girtą vairuotoją ypač judriame magistraliniame kelyje Via Baltica. Jo automobilis nutemptas į policijos saugomų automobilių aikštelę.

Neblaivaus 60-mečio vairuojamas automobilis ,,Nissan“ sustabdytas ties Lančiūnava apie 17.40 val. Pareigūnams paprašius pasitikrinti blaivumą, vairuotojas į alkotesterį pripūtė 2,58 prom. Tai – sunkus girtumo laipsnis,  tad vairuotojui nebeleista tęsti kelionės.

Pasak policijos pareigūnų, apsvaigęs vairuotojas kelyje – grėsmė ne tik jam pačiam, bet ir kitiems eismo dalyviams, nes toks asmuo negali adekvačiai įvertinti situacijos kelyje, gali nuvažiuoti nuo kelio arba išvažiuoti į priešingą eismo juostą, dėl sulėtėjusios reakcijos gali nespėti laiku sustabdyti automobilio ir į ką nors atsitrenkti, taip pat gali nepastebėti šalikelėje važiuojančio dviratininko ar į pėsčiųjų perėją įžengusių žmonių ir juos sužaloti.

Todėl prašoma visų vairuoti tik blaiviems, neleisti sėsti prie vairo išgėrusiems asmenims, nevaišinti vairuojančiųjų alkoholiniais gėrimais, o pastebėjus pavojingai vairuojančius asmenis nedelsiant pranešti tel. 112.


„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK  inf.

Asociatyvi nuotrauka