Šią savaitę, sausio 31 d., Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė jaunuolį, kuris, kaip įtariama, visuotinai pavojingu būdu sunaikino svetimą turtą – Kėdainių geležinkelio stotyje tyčia padegė ten stovėjusį kavos aparatą. Padegėjui skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.                                

Įtariama, jog kėdainietis (g. 1999 m.) sausio 23 d., apie 15.15 val., būdamas Kėdainių geležinkelio stoties, esančios S. Dariaus ir S. Girėno g. keleivių laukimo salėje, tyčia žiebtuvėliu padegė dezinfekciniu skysčiu suvilgytą tualetinį popierių ir numetė jį ten stovėjusio kavos aparato „LuceX2“ link. Taip jaunas vyras visuotinai pavojingu būdu sunaikino svetimą turtą, o bendrovei padaryta turtinė žalai siekia apie 5000 eurų. Kėdainietis policijos pareigūnams gerai žinomas – ne kartą teistas už įvairias nusikalstamas veikas. Maža to, įtariama, kad šis jaunas vyras sausio 31 d. naktį, mesdamas plytą, bandė įsibrauti į patalpas, esančias Kėdainiuose, Minareto g.

Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.     

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija ir nuotrauka