Noras medžioti, neturint medžioklei būtinų dokumentų, Kėdainių rajono gyventojui gali kainuoti labai brangiai. Iš brakonieriavimu įtariamo vyro paimtas ne tik šautuvas, bet ir automobilis „Suzuki“. Teismas gali jį konfiskuoti. Pažeidėjui gresia ir kiti nemalonumai.

Naktį iš vasario 18-osios į 19-ąją Aplinkos apsaugos departamento Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai sulaikė asmenį, neteisėtai medžiojusį su nelegaliu šaunamuoju ginklu medžiotojų klubo „Aras“ medžioklės ploto vienete, Kėdainių rajone. Už pažeidimus asmeniui gresia iki 1800 eurų bauda ir nelegalaus ginklo bei visureigio „Suzuki“ konfiskacija.

Asmuo buvo sulaikytas medžiojantis be medžioklėje būtinų dokumentų, t. y. medžioklės lapo ir medžiotojo bilieto. Per medžioklę asmuo naudojo graižtvinį savadarbį medžioklinį šautuvą, prie kurio buvo pritaisytas duslintuvas.

Kadangi medžioklės metu buvo naudojamas nelegalus ginklas, į sulaikymo vietą iškviesti policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Asmuo aplinkos apsaugos pareigūnams yra žinomas, prieš kelerius metus jam buvo atimta teisė medžioti. Šį kartą iš asmens paimtas nelegalus medžioklinis ginklas, duslintuvas, 2 šoviniai ir visureigis „Suzuki“. O už neteisėtą medžioklę pažeidėjui gresia susimokėti iki 1800 eurų“, – sako Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Darius Jurevičius.

„Kėdainių mugės‘ ir Aplinkos apsaugos departamento inf.

AAD nuotr.

Panašios naujienos