Vakar Kėdainių mieste policija sulaikė keletą asmenų, kurie į pareigūnų akiratį įkliuvo dėl neatliktos bausmės arba galimai narkotinių medžiagų.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė paneša, jog trečiadienio rytą, 08.37 val. iš policijos komisariato gautas pranešimas, kad reikalinga pagalba J. Basanavičiaus g. atidaryti buto duris.

Įtarta, kad bute slepiasi jaunuolis, kuris nėra atlikęs jam skirtos bausmės. Nuo teisėsaugos besislapstantis asmuo į vidų pareigūnų nenorėjo įsileisti, todėl buvo iškviesti ugniagesiai, kad jie padėtų patekti į butą.

Tačiau, kaip teigia ugniagesių atstovė, durų laužti neteko, jas atidarė viduje buvęs asmuo. Į patalpas patekę policijos pareigūnai jaunuolį sulaikė.

Automobilyje – narkotikai?

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato atstovai informavo, kad sausio 31 d., apie 22.00 val. Kėdainių r., Vilainių k., automobilyje „VW Golf“ rastos galimai narkotinės – psichotropinės medžiagos. Tyrimui dėl galimai narkotinių – psichotropinių medžiagų vartojimo automobilio vairuotojas (gim. 2004 m.) ir keleiviai (abu gimę 2005 m.) pristatyti į gydymo įstaigą.

Jei bus nustatyta, kad asmuo vairavo apsvaigęs, o ekspertai patvirtins, kad asmenys su savimi turėjo narkotikų, už tai jiems gresia atsakomybė. Kokia, spręs teismas.

Kėdainių mugės“ ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.