M. Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyrius jau turės savo logotipą. Jam sukurti buvo skelbtas rajono moksleivių piešinių konkursas. Paaiškėjo, kas jį laimėjo.

Konkursui 3–12 klasių moksleiviai galėjo pateikti pačių sukurtą logotipą, o vertinimo komisija iš visų pateiktų piešinių rinko originaliausią ir tinkamiausią logotipą, atspindintį kūrybinį vaikų ir jaunimo skyriaus turinį bei organizacijos formatą.

„Dėkojame Ignui, Arianai, Austėjai, Dominykui, Eladai, Elzei, Faustai, Gabijai, Gabrielei K., Gabrielei L., Kamilei, Mingailei, Rugilei ir Smiltei už dalyvavimą konkurse.

Sveikiname konkurso laureatę Kėdainių „Ryto“ progimnazijos 4 c klasės mokinę Gabrielę Kestenytę ir jos mokytoją Rasą Rugelienę.

Už logotipo grafinį dizainą dėkojame Skaitytojų aptarnavimo ir fondų organizavimo skyriaus vyr. bibliotekininkei-interneto svetainės redaktorei Faustai Krasilnikaitei“, – rašo konkurso organizatoriai.

Konkurso nugalėtojos Gabrielės Kestenytės (trečia iš kairės) piešinys tapo viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus logotipu. (Organizatorių nuotr.)

Vyksta dar vienas konkursas

Viešoji biblioteka buvo paskelbusi dar vieną konkursą, skirtą fotografijose įamžinti Aukštaitijos regiono grožį, jo išskirtinius objektus bei tokiu būdu paminėti Aukštaitijos metus. Konkursas yra pratęstas iki lapkričio 30 d.

Visi, mėgstantys fotografuoti – jaunimas ir suaugusieji, profesionalai ir mėgėjai kviečiami iki minėtos datos pateikti nuotraukas, kurios padėtų atskleisti, parodyti Aukštaitijos regiono savitumą ir grožį, atrasti dar nematytų arba pažvelgti kitaip į gerai pažįstamus gamtos, architektūros, kultūros paveldo objektus.

„Nuotraukas (tik skaitmeniniu formatu) siųskite elektroniniu paštu krastotyra.krvb@gmail.com iki lapkričio 30 d. (imtinai). Vienas asmuo gali teikti iki 5 fotografijų“, – teigia organizatoriai.

Konkurso „Aukštaitija – nesvietiškai gražus kraštas“ laimėtojai bus paskelbti gruodžio mėn. I vietos laimėtojui atiteks 200 eurų, II v. – 150, III v. – 100 eurų, o publikos nuotraukos-favoritės autoriui atiteks 50 eurų.
Daugiau informacijos tel. 8 640 39 492.

Konkurso „Aukštaitija – nesvietiškai gražus kraštas“ nuostatai

Parengta pagal organizatorių inf.

Viršelio nuotr.: M. Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus logotipo konkurse dalyvavusiems moksleiviams įteiktos padėkos. (Organizatorių nuotr.)