policija7Per pastarąją parą Kėdainių rajono policijos komisariate fiksuoti du įvykiai, kuriuose „pasižymėjo“ sugyventiniai. Buvę ar esami, blaivūs ar išgėrę – nuo to vyrų agresyvumas nė kiek nemažesnis.

Gruodžio 29 dieną, apie 1.00 val., Kėdainiuose, buvęs 36 metų sugyventinis, atėjęs pas savo metais vyresnę buvusią sugyventinę į namus, pradėjo daužyti įvairius, namuose buvusius daiktus bei, sugriebęs moterį už plaukų, ją patąsė. Dėl to moteriai buvo išrauti kuokštai plaukų. Negana to, jis dar vieną kartą moteriai delnu sudavė per veidą. Vyras grasinęs nužudyti, primušti. Moteris patyrė 373 Eur žalos. Įtariamasis namuose nerastas, jis ieškomas.

Tą pačią dieną, apie 19.00 val., Sangailų k. (Šėtos sen.) 23 metų jaunuolis, būdamas neblaivus (nustatytas 1,33 promilių girtumas), kilus asmeniniam konfliktui, sudavė du smūgius kumščiu į galvą bei pirštu dūrė į kairę akį savo sugyventinės tėvui. Pastarasis taip pat buvęs neblaivus – jam nustatytas 3,11 promilių girtumas. Dėl galvos ir akies traumų vyriškis skubiai išvežtas į Kauno klinikas tolimesniam tyrimui. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Įvykius tiria policijos pareigūnai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.