„Šiuo metu vos spėjame suktis planuodami, kaip paruošti ir paskirstyti automobilius, kuriuos išsinuomoti nori šventėms į gimtinę sugrįžtantys emigrantai“, – sakė bendrovės „Bieltransa“ direktorius Darius Petrauskas.

D. Petrausko vadovaujamos bendrovės „Bieltransa“ nuomojamų automobilių reikia iš užsienio atvykstantiems verslininkams ir sugrįžtantiems emigrantams.

D. Petrausko vadovaujamos bendrovės „Bieltransa“ nuomojamų automobilių reikia iš užsienio atvykstantiems verslininkams ir sugrįžtantiems emigrantams.

Daugiau kaip dvidešimt metų autotransporto versle besisukantis verslininkas D. Petrauskas nuolat ieško naujų nišų. Prie pagrindinės veiklos – automobilių pervežimo – „Bieltransa“ prieš porą metų prijungė automobilių nuomą ir jų saugojimo bei pardavimo paslaugas.

Į Norvegiją veža elektromobilius
„Vežėjai niekada negyveno labai gerai. Mums nuolat iškyla vienokių ar kitokių problemų. Dabar visi jaučiame santykių su Rusija pasekmes. Nuolat jaučiame darbuotojų problemą. Gerai suprantu žmones, kurie nori dirbti ir užsidirbti, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kada norima tik gero uždarbio be atsakingo ir atsidavusio darbo“, – kasdieniais rūpesčiais dalijosi D. Petrauskas.
Verslininkas pasidžiaugė, kad jo bendrovei pavyko atrasti vežimo paslaugų nišą Norvegijoje. Į šią Skandinavijos šalį kėdainiečiai jau kuris laikas iš Europos Sąjungos šalių veža elektrinius automobilius. „Norvegijos vyriausybė skatina aplinkosauginius projektus ir negaili įvairių privilegijų aplinką tausojančių automobilių šeimininkams. Tad norvegai noriai perka naujus elektrinius automobilius Europos Sąjungos šalyse, o mums patiki juos parvežti“, – geru sandoriu džiaugėsi verslininkas. Jo vadovaujama vežėjų komanda sėkmingai veža ir greitosios medicinos automobilius iš Vokietijos per Lenkiją į Latviją: „Vien pernai greitukių į Latviją nuvežėme daugiau kaip šimtą. Šįmet jie vėl sėkmingai atsinaujina savo parką ir automobilius pervežti patiki mums.“

Bendrovė „Bieltransa“ siūlo nuomotis naujus, tvarkingus ir saugius automobilius.

Bendrovė „Bieltransa“ siūlo nuomotis naujus, tvarkingus ir saugius automobilius.

Plečia nuomos paslaugas
Pasak D. Petrausko, gyvenimas neleidžia užsisėdėti vienoje vietoje, tad neatsitiktinai atsiranda papildomų veiklų: „Mintį apie automobilių nuomą padiktavo visai atsitiktinis pokalbis su draugu, kurio giminės grįžo atostogoms į Lietuvą ir ieškojo išsinuomoti mašinos. Tada bičiulis pasiguodė, jog tokios paslaugos teikiamos tik didžiuosiuose miestuose. Kurį laiką pagalvojęs nutariau surizikuoti ir pasiūlyti automobilių nuomą kėdainiečiams. Dabar jau galiu pasakyti, kad tokios paslaugos reikia iš užsienio atvažiuojantiems verslininkams ir sugrįžtantiems emigrantams.“ Bendrovė „Bieltransa“ savo klientams siūlo išsinuomoti gerus, tvarkingus ir saugius automobilius.
Netrukus ši D. Petrausko veikla turėtų prasiplėsti. Verslininkas jau baigia derybas su vienu didžiausiu Lietuvos degalinių tinklu, kuris taps partneriu nuomojant automobilius. „Planuoju klientams pasiūlyti apie dvidešimt automobilių, kurie važiuojančiųjų lauks skirtinguose šalies miestuose. Visą veiklą vykdysime internetu: žmogus, sugalvojęs išsinuomoti automobilį, su mumis sudarys sutartį, sumokės mokestį ir gaus automobilio atrakinimo kodą. Kai paslaugos laikas baigsis, mašina turės būti pastatyta vietoje, iš kurios buvo paimta. Viskas operatyvu ir patogu“, – sakė autotransporto paslaugų žinovas.

Automobilių nuoma Klaipėdoje

 

About The Author

Related Posts

7 komentarai

 1. algis

  Pezo su varikliu 1.2 litro emigrantams- buduliams yra persilpnas aparatas.Jiems reikia BMW.

  Atsakyti
 2. automobilių nuoma Vilniuje

  Automobilių nuoma tikrai labai patogus dalykas yra. Nes pačiam dažnai tenka grįžti į Lietuvą, o transporto čia neturiu. Tai išsinuomoji ir važiuoji kur nori, geras dalykas.

  Atsakyti
 3. Hyundai i40 CW

  Nenuostabu, jog automobilių nuoma šiltuoju sezonu suaktyvęja, juk svečiuojasi ne tik turistai iš užsienio valstybių, bet ir lietuviai emigrantai, nepraleidžiantys progos pasimėgauti vasara tėvynėje.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.