IMG_2671Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai nustatė įtariamąjį, birželio-liepos mėnesiais vykdęs vagystes iš maitinimo įstaigų bei prekybinių kioskų.

Tai – Kėdainių miesto gyventojas, anksčiau teistas 24 metų E. G. Jis pastaraisiais mėnesiais įvykdė ne vieną apiplėšimą:

Birželio 12 d. iš Kėdainių m., J.Basanavičiaus g. kavinės-baro „Eligura“ išlaužus virtuvės plastikinio lango rėmą buvo patekta į vidų ir iš ten pavogta 0,5 litrų talpos degtinės butelių, cigarečių pakelių „Malboro“, cigarečių pakelių „Winston“, saldainių „Pupa“ ir „Kregždutė“, šokoladinis batonėlis „Magija“, skrudintų žemės riešutų. Padaryta 210,32 eurų žala.

Birželio 24 d. iš Kėdainių m., J.Basanavičiaus g. kavinės-baro „Eligura“ išlaužus virtuvės plastikinio lango rėmą buvo patekta į vidų ir iš ten pavogta pavogta įvairių alkoholinių gėrimų, gaiviųjų gėrimų, tabako gaminių, taip pat traškučiai, riešutai, įvairūs pusfabrikačiai. Padaryta žala tikslinama.

Birželio 26 d., einant Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. ir Rūtų g. sankryžoje, iš už nugaros pribėgo jaunuolis ir nutempęs nuo rankos rankinę, kurioje buvo pinigai, telefonas, įvairūs dokumentai, buto raktai, ir pabėgo. Žala – 417 eurų.

Birželio 27 d. naktį buvo išdaužtas picerijos, esančios Kėdainiuose, Žemaitės g., durų stiklas, o patekus į vidų iš kasos aparato ir iš pagalbinėse patalpose buvusios dėžutės pavogta eurų.

Birželio 2 d. apie 9.15 val. iš kiosko, esančio Kėdainiuose, P. Lukšio g., nukirpus elektros ir signalizacijos laidą, išlaužus duris patekta į vidų, o iš vidaus pavogti įvairūs tabako gaminiai, kava, ledai, įvairi bižuterija, kasos knyga, sąskaitos faktūros. Padaryta žala tikslinama.

Birželio 18 d. iš kavinės – baro „Eligura“, esančio Kėdainių m. J. Basanavičiaus g., išdaužus langą patekta į vidų ir iš šaldytuvo, kuris stovėjo virtuvės patalpose, buvo pavogti įvairūs pusgaminiai (cepelinai, įdarytos paukštienos, kepsniai, žemaičių blynai, karbonadai,ir kt.) iš baro buvo pavogta: degtinė, alus skardinėmis, cigarečių, nepilna dėžutė su „ Snikers“ batonėliais, nepilna dėžutė „Lionas“ , juodasis šokoladas „ Karūna“, skrudinti riešutai, gaivusis gėrimas „Sprite“.

Kauno apskrities policija gyventojus ragina pastebėjus įtartinus asmenis prie parduotuvių, gyvenamųjų namų ir pan., nedelsiant pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.