Vakar pavakare Surviliškyje apgadinti 3 automobiliai. Policija išsiaiškino, kad ne vienas vairuotojas buvo padauginę alkoholio.

Pirminiais duomenimis, apie 17.20 val. Kėdainių g., automobilis BMW, vairuojamas vyro (g. 1978 m.), važiuodamas atbulomis, kliudė automobilį „Dacia“, vairuojamą vyro (g. 1998 m.). Automobilio BMW vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,84 prom.

Aiškinantis eismo įvykio aplinkybes, nustatyta, jog buvo apgadintas dar vienas automobilis „Ford Galaxy“, stovėjęs aikštelėje. Iš įvykio vietos vairuotojas pasišalino. Pareigūnai jį rado namuose. Vairuotojas į alkotesterį pripūtė 2,39 prom. Tai yra vidutinis girtumo laipsnis.

Abiem vairuotojams gresia baudžiamoji atsakomybė.

Tokie įvykiai – reti

Kaip teigė Surviliškio seniūnė Reda Lukošienė, du iš įvykyje dalyvavusių vairuotojų yra šios seniūnijos gyventojai. Seniūnė tikino, kad Surviliškio miestelyje tokie įvykiai yra reti. Pastarasis įvyko pačiame miestelio centre.

,,Prie seniūnijos yra vaizdo stebėjimo kameros. Įvykis nutiko netoli seniūnijos, prie parduotuvės, ši teritorija patenka į kameros stebėjimo lauką.

Policija į mus dar nesikreipė dėl vaizdo įrašų, nes, kiek suprantu, aplinkybės aiškios, nukentėjusių, mano žiniomis, nėra. Susidūrimas buvo po mūsų darbo valandų, aš pati to įvykio nemačiau.

Apskritai kalbant, iš gyventojų girdim, kad ne visi vairuotojai vairuoja blaivūs, todėl bendraujam su policija, policijos rėmėjais, nurodome viešąsias vietas, kuriose yra renkamasi girtauti“, – apie kaimo gyvenimo realybę kalba seniūnė.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotrauka