Kartais ir vieno žmogaus iniciatyvos pakanka, kad būtų duotas startas geriems darbams.

Renginio œ„Mes esame kartu“ aukotos lėšos vaikų sporto aikštynui sutvarkyti.

Renginio œ„Mes esame kartu“ aukotos lėšos vaikų sporto aikštynui sutvarkyti.

Aktyvus kėdainietis Vaidas Avižius prieš porą metų pirmą kartą nedrąsiai pravėręs vaikų globos namų „Saulutė“ duris suprato, kad einant pas vaikus jokių baimių neturi būti. Reikia noro su vaikais bendrauti, žaisti ir padėti įgyvendinti jų svajones.

Dažnai bendraudamas su vaikais ir po vienu stogu besiglaudžiančiomis moterimis, gyvenančiomis laikinojo apgyvendinimo namuose, Vaidas Avižius sužinojo, kad mažieji turi ne vieną svajonę. Tarp jų ir noras aktyviai leisti šiltus vakarus. Tik bėdea, kad žaidimų aikštelė labai prastosd būklės. Vaikų bičiulis ėmėsi iniciatyvos – surengė labdaros vakarą „Mes esame kartu“.

Renginį globojo E. Mildažytė ir V. Alekna.

Renginį globojo E. Mildažytė ir V. Alekna.

Renginio metu visus jo svečius sveikino Kėdainių muzikos mokyklos jaunieji atlikėjai, daug šiltų ir gražių žodžių išsakė visai Lietuvai įvairiais labdaros projektais puikiai pažįstama žurnalistė Edita Mildažytė ir disko metikas, Olimpinių žaidynių ir Europos bei Pasaulio čempionas Virgilijus Alekna.

Patys vaikų globos namų auklėtiniai pakvietė pasižiūrėti spektaklį „Aš ypatingas“.

Pasak „Saulutės“ direktorės Sandros Sagatienės, vaikystė yra nuostabus metas. Tad labai džiugu, kad žmonės, turintys didelę ir gerą širdį, padeda ir vaikų namų auklėtiniams mėgautis visais gyvenimo malonumais. Renginio svečiai ne kartą minėjo, kad ne pinigai svarbiausia įgyvendinant vieną ar kitą sumanymą, svarbiausia – šviesa artimų žmonių akyse.

Gražią muzikinę dovaną įteikė jaunieji Kėdainių muzikai.

Gražią muzikinę dovaną įteikė jaunieji Kėdainių muzikai.

„Labai džiaugiuosi, kad užmezgiau draugystę su vaikų namelių bendruomene. Čia sutikau daug šaunių vaikų, puikių auklėtojų. Kaskart atėjęs pas vaikus matau jų smalsias akis, girdžiu daug norų. Tad negaliu likti abejingas ir noriu išpildyti bent keletą svajonių“, – sakė V. Avižius.

„Saulutės“ bičiulis dėkingas visiems, kas neliko abejingi ir parėmė jo iniciatyvą padėti sutvarkyti aikštelę. Iš viso renginio metu buvo surinkta 650 eurų. Už paaukotas lėšas bus nupirktos medžiagos ir pradėtas tvarkyti sporto ir žaidimų aikštynas.

Renginio svečiai daug bendravo su „saulutės“ auklėtiniais.

Renginio svečiai daug bendravo su „Saulutės“ auklėtiniais.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.