Prokuratūra praneša, kad Kauno apylinkės prokuratūros prokuroras teismui pagreitinto proceso tvarka perdavė baudžiamąją bylą dėl šį mėnesį įvykdyto viešosios tvarkos pažeidimo vienoje Kėdainių miesto mokyklų.

Bylos duomenimis, lapkričio 14 d. į Juozo Paukštelio progimnaziją atvykęs vieno iš mokinių tėvas įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai. Asmuo, rankoje laikydamas kirvį, be mokyklos darbuotojų leidimo, savavališkai įėjo į mokyklą ir koridoriuje, mokyklos darbuotojų ir mokinių akivaizdoje, agresyviai nusiteikęs mojavo kirviu, grasindamas „padaryti mokykloje tvarką“ ir su visais susidoroti. Mokykloje kaltinamasis plūdosi necenzūriniais žodžiais, ieškodamas mokyklos direktorės ir rankoje laikydamas kirvį vaikščiojo po kabinetus, taip šiais neteisėtais veiksmais sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką, mokyklos darbuotojų ir moksleivių darbą, mokymo procesą.

Dėl šių veiksmų įtariamajam buvo pareikšti kaltinimai dėl viešojo tvarkos pažeidimo (pagal Baudžiamojo kodekso 284 straipsnį).

Pirmadienį ši byla buvo išnagrinėta Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmuose. Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokuroras prašė teismo kaltinamajam skirti realią laisvės atėmimo bausmę, kurią prašė bendrinti su anksčiau skirta neatlikta laisvės atėmimo bausme.

Teismo nuosprendis bus skelbiamas gruodžio 6 d.

Prokuratūros pranešimas spaudai

Panašios naujienos