Kauno kolegija šį rudenį mini 15-ąjį gimtadienį. Vienas šios įstaigos padalinių – Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centras – kolegijos gimtadienį šventė netradiciškai – be iškilmingų sveikinimų, istorijos pamokų ir planų ateičiai, o kartu su draugais rinkosi į studentų spektaklį apie šiandienos jaunimo aktualijas.

Kolegijos gimtadienio proga režisierius Gildas Aleksa su bendraminčiais pastatė spektaklį apie jaunimo aktualijas.

Kolegijos gimtadienio proga režisierius Gildas Aleksa su bendraminčiais pastatė spektaklį apie jaunimo aktualijas.

Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centro vadovė Jolanta Bareikienė pasidžiaugė, kad kėdainiečiai prieš penkiolika metų tapo Kauno kolegijos šeimos dalimi ir drauge su kolegomis gali koja kojon su pokyčiais. „Per 15 metų mūsų įstaiga nestovėjo vietoje. Ji keitėsi taip, kaip reikalavo laikas. Mes keitėme ir mokslo modelius, ir studijų programas. Svarbu, kad studentai gautų reikiamų žinių, o po studijų rastų darbo“, – sakė J. Bareikienė.

Pasak Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centro studijų vedėjos Rimos Jasnauskaitės, Kėdainių studentų metai, tapus Kauno kolegijos padaliniu, buvo labai spalvoti: „Šiuo metu Kauno kolegijoje studijuoja apie 8000 jaunų žmonių. Jiems siūlomos per 50 programų.

Spektaklis sudomino ne tik studentus, bet ir studijų centro bičiulius.

Spektaklis sudomino ne tik studentus, bet ir studijų centro bičiulius.

Mūsų centras žygiuoja sėkmės keliu. Startavome 1993 metais, kai grupė entuziastų susibūrė ir pasitiko pirmus studentus, kad užpildytų užsienio kalbų poreikio spragą. Užsienio kalbų jaunimą mokome iki šios, tačiau programas keitėme ir pildėme pagal poreikius. Kolegijoje jaunimas pakloja pamatus ateičiai, o vėliau įgauna patį brangiausią turtą – patirtį. Mes savo studentus skatiname nesustoti vietoje, o nuolat tobulėti ir siekti žinių.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.