Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centro ketvirto kurso socialinės pedagogikos studentės Erika Skorubskaitė, Aleksandra Jankauskienė, Rita Blaževičienė, Jūratė Mickevičienė ir Rita Stakniūnienė, vadovaujamos dėstytojo Nerijaus Leikaus, parengė ir įgyvendino projektą „Menka savivertė – kelias į nesėkmę“.

Kolegijos studentės ne kartą su vaikais diskutavo, kaip pakelti savivertę ir rasti sėkmės raktą gyvenime.

Kolegijos studentės ne kartą su vaikais diskutavo, kaip pakelti savivertę ir rasti sėkmės raktą gyvenime.

Studentės į projektą įtraukė vaikų globos namų „Saulutė“ gyventojus ir viešosios įstaigos „Laiptai į viltį“ lankytojus.
Jaunimui buvo surengti septyni susitikimai su atskirų sričių žinovais ar gyvenime įvairių išgyvenimų patyrusiais asmenimis.
Jaunimas buvo mokomas sugebėti pasakyti „ne“, sužinojo, kokios pasekmės laukia po ankstyvų lytinių santykių, kuo baigiasi mėgavimasis žalingais įpročiais. Tačiau ne tik iš skaudžių pamokų pasimokyti buvo kviečiami susitikimų lankytojai – ne vienam įsiminė dailės užsiėmimai bei subtilaus grožio paryškinimo pamokos. „Mes norėjome jaunimui dar kartą priminti, kad save būtina mylėti ir savimi privalu rūpintis. Ne vienam įsiminė susitikimas su narkotikus vartojusiomis moterimis. Jos labai atvirai pasakojo, ką gyvenime paaukojo, kol vergavo kvaišalams. Stengėmės jaunimui parodyti, kad gyvenime yra gėrio ir blogio, kad labai lengva paslysti ar suklysti, o klaidos kainuoja itin brangiai“, – sakė viena projekto iniciatorių Rita Stakniūnienė.
Vaikų globos namų „Saulutė“ direktorė Sandra Sagatienė dėkojo studentėms už puikiai pavykusį informatyvų projektą. „Mums svarbūs visi geri norai namelių gyventojus matyti paprastais vaikais. Puiku, kad moterys negailėjo laiko ir vaikams pateikė daug naudingų žinių, kurios ne vieną paskatino kitaip pažvelgti į ne kartą girdėtas tiesas. Gera, kad mūsų draugų ratas plečiasi ir vaikai atranda vis daugiau bičiulių, norinčių jiems padėti pažinti gyvenimą. Tikiuosi, kad studentės dar ne kartą aplankys mūsų vaikus ir su jais diskutuos pačiomis įvairiausiomis temomis“, – sakė S. Sagatienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.