„Labai džiaugiuosi dėl mūsų klubo sportininkų. Kėdainių arenoje vykusiame 2016 metų Lietuvos jaunučių kyokushin karatė čempionate, kuriame dalyvavo 450 sportininkų, atstovavusių 40 karatė klubų, „Stoiko“ garbę gynė aštuoniolika kovotojų. Devyni iš jų iškovojo medalius. Toks rezultatas – du aukso, penki sidabro ir du bronzos medaliai – mums garantavo trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Labai smagu, kad pakliuvome į pajėgiausių kovotojų gretas“, – pasibaigus čempionatui geros nuotaikos neslėpė kyokushin karate klubo „Stoikas“ vadovas Gediminas Tankevičius.

Treneris Vaidas Rudelis džiaugėsi kiekvieno auklėtinio laimėta kova.

Treneris Vaidas Rudelis džiaugėsi kiekvieno auklėtinio laimėta kova.

Aukščiau kėdainiečių pakilo pirmąją vietą užėmęs „Ahodan“ klubas, o antri liko „Ippon“ atstovai.
Pirmąsias vietas „Stoiko“ klubui iškovojo Paulina Kriauzaitė ir Justas Galiūlinas.
Antri liko Sabina Barkauskaitė, Matas Stravinskas, Eisvinas Grigaravičius, Maiklas Juodikevičius ir Mindaugas Stanislovaitis.
Trečiąsias vietas pelnė Paulius Jakučionis ir Ugnė Savilova.
Pasak „Stoiko“ klubo trenerio Vaido Rudelio, gerą rezultatą varžybose kovotojams garantuoja ne tik puikus kovos meno pažinimas: „Sėkmę perpus lemia valios pastangos ir išmokta taktika. Labai džiugu, kad vaikai sportuoja, nori išmokti kovos menų. Vis daugiau vaikų į varžybas atvažiuoja su aukštesnį meistriškumą rodančiais diržais. Tad lengva tikrai nebūna.“

Jaunųjų kovotojų dvikovoms teisėjavęs Lietuvos kyokushin karatė organizacijos vadovas Vidmantas Poškaitis gyrė kėdainiečius už puikų čempionato organizavimą.

Jaunųjų kovotojų dvikovoms teisėjavęs Lietuvos kyokushin karatė organizacijos vadovas Vidmantas Poškaitis gyrė kėdainiečius už puikų čempionato organizavimą.

Pasak medaliais pasipuošusių sportininkių, lengvų kovų niekada nebūna. Visoms dvikovoms tenka atsakingai ruoštis ir labai tvirtai nusiteikti psichologiškai.
Lietuvos kyokushin karatė organizacijos vadovas Vidmantas Poškaitis gyrė kėdainiečius už puikią čempionato organizaciją: „Kėdainiečiai labai gerai pasiruošė čempionatui. Kadangi tai paranki strateginė vieta, tai ir ateityje Kėdainiuose planuosime įvairius mūsų federacijos renginius.“

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.