Savaitgalį Kėdainių Arenoje įvyko Lietuvos Moksleivių Taurės kiokushin karate varžybos, kuriose varžėsi 730 sportininkų iš 50 Lietuvos karate klubų.

Kėdainių karate klubui „Stoikas” varžybose atstovavo 20 sportininkų, kurie iškovojo 15 medalių (7 aukso, 5 sidabro, 3 bronzos). Komandinėje įskaitoje „Stoiko” klubas užėmė 4 vietą tarp 50 klubų.

I-ąsias vietas iškovojo Ąžuolas Kaminskas, Gytė Grigaliūnaitė, Povilas Kriauza, Emilis Braziulis, Dovydas Striūgas, Armantas Dainius, Smiltė Bakanovaitė.

II vietas iškovojo Neila Novikovaitė, Kornelija Tiškutė, Liutauras Vinskas, Vytaras Rekus, Kotryna Risto.

III vietas užėmė Danielė Grigaliūnaitė, Haroldas Stanevičius, Emilis Diduras,

Pagirtinai kovėsi ir nedaug iki prizininkų pakylos pritrūko Aurimui Blažiui, Matui Bitvinskui, Matui Derkinĉiui, Lukui Nekvedavičiui ir Dominykui Naujokaičiui. Pagirtinai teisėjavo kėdainiečiai – tatamio referis Nerijus Gružauskas ir teisėjai Edilija Prokopavičiūtė, Nerijus Striūgas bei Ruslanas Višniakovas.

Šaltinis ir nuotr.: „Stoikas”.