„Stilius ir Skonis“ Kalėdinė mugė šiemet kviečia visus kėdainiečius ir miesto svečius į Kėdainių areną, kurioje susirinks nemažas būrys Lietuvos kūrėjų ir smulkiųjų verslininkų iš visos Lietuvos! Kalėdinė mugė šiemet stebins gurmaniškais skoniais, namų dekoro elementais, sveikatinimosi priemonėmis bei stiliaus akcentais.

Mugės lankytojams prekeiviai pasiūlys įvairių gaminių iš vilnos, odos, medžio bei natūralių akmenų. Sveikatos alternatyvų puoselėtojai mugėje galės įsigyti „aromáma“ eterinių aliejų produktų. „Tomadeco“ pristatys išskirtinius namų dekoro elementus. „Stilius ir Skonis“ Kalėdinėje mugėje kiekvienas ras išskirtinių dovanų idėjų ne tik savo draugams ar artimiesiems, bet ir sau.

Maisto produktų gamintojai bei atstovai pasirūpins šventinio stalo vaišėmis. Savo skoniu mugės lankytojus stebins Tautinio paveldo duona ir pyrago gaminiai. „Bazilikų karalienė“ kvies paragauti ir įsigyti rankų darbo pagardų, užtepėlių bei acto gaminių. „Statinė medaus“ parūpins medaus ir jo produktų. Rūkyti, vytinti mėsos gaminiai, žolelių prieskoniai ir visko dar daugiau galėsite įsigyti „Stilius ir Skonis“ Kalėdinėje mugėje Kėdainiuose.

https://www.facebook.com/events/318776787256570

Įėjimas į mugę nemokamas.

Mugės darbo laikas: nuo 10:00-16:00

Mugėje bus filmuojama ir fotografuojama!

Užs. Nr. 283.