Ar verta nuomotis statybinį konteinerį?

Statybos įmonės teikia įvairias statybos paslaugas, stato namus ir kitus objektus. Darbininkai dažnai turi nedideles pertraukas ir pietų pertrauką. Per tokias pertraukas statybininkai nori atsipūsti, ypač kai kaitina saulė arba yra šalta žiema, todėl iš esmės visos statybos įmonės turi statybinius konteinerius. Kyla klausimas, ar vis dėlto statybos įmonėms labiau verta nuomotis tokius konteinerius, o gal investuoti ir juos nusipirkti. Kiekviena statybos įmonė renkasi pagal savo galimybes. Turint savo nuosavą statybini konteinerį jį reikia ir tenka prižiūrėti, o nuomotas statybinis konteineris yra ne jūsų, todėl jo nereikia nei prižiūrėti, nei rūpintis dėl gabenimo iš vienos vietos į kitą vietą.

Kokios yra konteinerių nuomos kainos?

Statybiniai konteineriai, kaip ir visi kiti konteineriai, turi savo atitinkamą kainą. Pagal savo dydį, kokiam laikui yra nuomojamas konteineris bei kitus parametrus. Tokių konteinerių nuoma gali siekti nuo pusantro šimto eurų ir daugiau, nes viskas priklauso nuo konteinerio komplektacijos ir kitų savybių.

Ar statybininkai patenkinti konteineriais?

Statybos vadovai rado labai gerą išeitį, kai buvo sukurti tokie statybos konteineriai, nes darbininkai visada turi, kur nueiti papietauti, užkąsti ar tiesiog išgerti kavos. Tokie konteineriai – tarsi poilsio zonos statybos darbų aikštelėse. Jeigu paklaustume, ar statybininkai yra patenkinti, kad darbdaviai suteikia galimybę naudoti statybinius konteinerius pietų pertraukai ir panašiai, tikriausia visi apklausti statybininkai būtų patenkinti tokiu sprendimu.

Ar paklausūs Lietuvoje?

Statybiniai konteineriai įgavo labai spartų pagreitį. Statybos darbų vadovams buvo išspręsta problema, kad statybininkai liktų savo darbo vietoje ir galėtų tuo pačiu metu pailsėti nuo darbų. Tokie konteineriai Lietuvoje labai greitai prigijo ir tapo neatsiejama kasdienybe, ir dabar be jų nebūtų įmanoma.

Ar komfortiški ir praktiški?

Tokie statybiniai konteineriai gal ir ne itin pasižymi labai komfortiškomis sąlygomis, nors vis dėlto jie yra labai praktiški. O praktiškumas yra kur kas svarbesnis dalykas, nei komfortas. Svarbu, kad būtų kur pailsėti, atsigerti kavos arba žiemos metu sušilti. Dėl įvairiausių techninių sprendimų šiuolaikiniame pasaulyje galima rasti įvairiausių statybinių konteinerių, kurie gali būti pakankamai komfortiški ir praktiški.

Kaip išsirinkti statybinį konteinerį?

Statybinių konteinerių yra įvairių rūšių, spalvų ir matmenų. Nėra kažkokio standarto, pagal kurį būtų galima pasakyti, kaip išsirinkti konteinerį, kuris būtų ir komfortiškas, ir praktiškas, ir atitiktų visus jūsų norimus kriterijus. Kiekviena statybos įmonė renkasi skirtingus konteinerius dėl skirtingų sumetimų, tai yra ir kainos, ir kokybės santykis, ir kiti niuansai. Tiesiog pasirinkite pagal savo lūkesčius ir norus.

Digital Star agentūra“