Po ilgų diskusijų ir aptarimų startuoja Kėdainių miesto veiklos grupė. Pirmajame oficialiajame susirinkime dalyvavo apie 20 kėdainiečių, kurių vieni jau tapo šios asociacijos nariais, o kiti artimiausiu metu planuoja prisijungti prie jos.

Kėdainių miesto VVG startavo ir pradeda rengti būsimos veiklos strategiją.

Kėdainių miesto VVG startavo ir pradeda rengti būsimos veiklos strategiją.

Kėdainių VVG sudaro rajono savivaldybės deleguoti trys asmenys: Tarybos nariai Nijolė Naujokienė ir Virmantas Pikelis bei jaunimo reikalų koordinatorė Audronė Stadalnykienė. Organizacijos veikloje taip pat gali dalyvauja verslo bei nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Birželio 11-ąją Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis, asociacijos Kėdainių senamiesčio bendruomenė pirmininkė Kristina Vainauskienė, Kėdainių trečiojo amžiaus universiteto direktorė Jūratė Vaitonienė ir UAB „Ergasa“ direktorė Indrė Fiodorova pasirašė Kėdainių miesto vietos veiklos grupės steigimo sutartį. Steigėjai įgaliojo K. Vainauskienę atstovauti asociacijai valdžios ir valdymo institucijose bei santykiuose su juridiniais ir fiziniais asmenimis.

Steigėjai įgaliojo K. Vainauskienę atstovauti asociacijai valdžios ir valdymo institucijose bei santykiuose su juridiniais ir fiziniais asmenimis.

Steigėjai įgaliojo K. Vainauskienę atstovauti asociacijai valdžios ir valdymo institucijose bei santykiuose su juridiniais ir fiziniais asmenimis.

Paskutiniąją birželio dieną susirinkę veiklūs kėdainiečiai išrinko Kėdainių miesto VVG valdybą, revizorių, sutarė dėl stojamųjų bei metinių mokesčių ir pradėjo planuoti būsimos veiklos strategiją.

Miesto VVG valdybą sudarys devyni asmenys: savivaldybės deleguota trijulė – N. Naujokienė, V. Pikelis ir A. Stadalnykienė; verslo atstovai – UAB „Ergasa“ direktorė I. Fiodorova, UAB „Elektrometa“ direktorius Lenas Rimas ir UAB „Din Techa“ direktorius Audrius Stašaitis; nevyriausybinėms organizacijoms atstovaus viešosios įstaigos „Positive Vibe“ vadovas Dovydas Sagaitis, Kėdainių bendruomenės pirmininkė Laimutė Urbonienė ir Kėdainių moterų krizių centro vadovė Rita Stakniūnienė. Valdybos pirmininke jos nariai išrinko savivaldybės deleguotą atstovę Audronę Stadalnykienę.

Asociacijos revizoriumi išrinktas Kėdainių neįgaliųjų draugijos pirmininkas Rimantas Dubosas.

Stojamasis mokesti į Kėdainių vietos veiklos grupę numatytas 20 eurų, o metinis mokestis – 10 eurų.

Dabar visi asociacijos nariai pradės rūpintis, kaip kokybiškai ir atsakingai parengti strategiją, kuriai iš Europos Sąjungos fondų numatoma skirti iki 100 tūkstančių eurų. Strategija turi būti Vidaus reikalų ministerijai pateikta iki kitų metų vasario vidurio.

Panašios naujienos