Kėdainių sporto centras netradiciškai atsisveikino su 60-ąja auklėtinių laida. Joje 35 jaunieji sportininkai: 11 futbolininkų, 10 lengvosios atletikos atstovų, 8 krepšininkai, 3 boksininkai, 2 plaukikės ir vienas dziudo kovotojas.

 B. Šimokaitis atsiveikino su tituluota boksininke Paulina Krasauskaite.

B. Šimokaitis atsiveikino su tituluota boksininke Paulina Krasauskaite.

Sportiški jaunuoliai buvo pakviesti ne į sporto salę, bet ant sporto arenos stogo. „Norime, kad pakilę aukščiau iš čia išeitumėte su pačiais geriausiais prisiminimais“, – sakė sporto centro direktorius Arnas Argustas.

„Treneriams ir mums, centro vadovams, liūdna, kad atsisveikiname su šauniais jaunaisiais sportininkais, tačiau tikime, kad jų draugystė su sportu, užvėrus mūsų įstaigos duris, nesibaigs. Ši laida ypatinga, kad yra jau jubiliejinė, ir joje – pirmosios užaugintos plaukikės. Tarp paliekančiųjų centrą turime labai garsių vardų – tai krepšininkės Laurita Jurčiūtė ir Agnė Bobinaitė, boksininkė Paulina Krasauskaitė ir futbolininkas Deividas Mikalauskas“, – absolventais džiaugėsi sporto centro direktorius A. Argustas. Jis viliasi, kad išėjusius netruks pakeisti kiti vaikai, kurie taip pat atsakingai žiūrės į sportą.

Bokso treneris Bronislovas Šimokaitis atsisveikino tik su Paulina Krasauskaite, kuri boksu susidomėjo tik prieš porą metų. „Paulina labai šauni kovotoja. Ji tapo Lietuvos jaunimo čempione, o tarp moterų pasipuošė bronzos medaliu. Merginų į boksą vis ateina, tačiau jau po pirmų treniruočių matau, jog daugiau jų neišvysiu. Paulina visai kitokia. Ji atkakli, darbšti, užsispyrusi. Jai linkiu pasiekti visų svajonių ir žinoma nepamiršti sporto“, – sakė treneris B. Šimokaitis.

Tarp sporto centro absolventų ir perspektyvus futbolininkas Deividas Mikalauskas.

Tarp sporto centro absolventų ir perspektyvus futbolininkas Deividas Mikalauskas.

Pati jaunoji sportininkė atvira – į boksą atėjo dėl savigynos: „Iki bokso buvau išbandžiusi ir krepšinį, ir atletiką, dar dar daugybę sporto šakų. Net nežinau, kuo boksas mane užbūrė. Esu laiminga, kad pažinau šį sportą ir puikų trenerį. Ar toliau draugausiu su boksu, net nežinau. Dabar esu abiturienė, bet kūno kultūrą į stojimų sąrašą įrašiau tik ketvirtu numeriu.“

Krepšinio trenerei Gerdai Čečkauskienei, merginas krepšinio paslapčių mokančiai daugiau kaip 20 metų, šįkart teko atsisveikinti su penkiomis merginomis. „Su šia komanda pasiekėmė itin daug gražių pergalių. Tarp išeinančių ir Lietuvos čempionės, ir trys Europos čempionės. Mes buvome daugiau negu komanda, mes buvome tarsi šeima. Vasarą ilsėsiuos, o rudeniop pradėsiu rinkti šioms puikioms krepšininkėms pamainą“, – sakė G. Čečkauskienė.

[tribulant_slideshow gallery_id="188"]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.