policija17 eurų – tiek įkainoto turto kėsinosi nugvelbti 61 metų Medininkų kaimo gyventojas. Jį gundė ne technika ar buities daiktai, bet maišas sus senais laikraščiais, rūbais bei televizijos kabelio galas su šakute.

Į policiją kreipėsi kaunietis, kuris aiškino, kad apie 12.20 val. atvyko į jam priklausančią sodybą Medininkų kaime ir pastebėjo, kad yra išimtas verandos stiklas. Negana to, viduje, spintoje, rado pasislėpusį iš matymo pažįstamą vyriškį. Iškvietus policiją, šis buvo nugabentas į komisariatą ir po apklausos išleistas į namus.

Dėl vagystės į policiją kreipėsi ir 66 metų Slikių kaimo gyventojas. Jis aiškino, kad apie 4.30 val. į jo namo kiemą „Audi“ automobiliu atvažiavo jaunuoliai ir padėjo čia šeimininkauti: nusiplovė automobilį, pradėjo vaikščioti po kiemą, reikalavo atidaryti namo duris.

Šeimininkas pabūgo ir durų neatidarė, todėl jaunuoliai patys jas atplėšė, o įėję į vidų reikalavo pinigų ir paso. Negavę eurų, jaunuoliai išvertė namus ir pavogė aliumininį karutį, 5 l žibalo, benzino, pasiėmė kavos, batus, akumuliatorių, dujų balioną, pagriebė ir mobilaus ryšio telefoną. Vyras patyrė 113 eurų žalos. Įtariamieji ieškomi.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.