"Ryto" progimnazijos 2A klasės mokiniai vaidino spektaklį "Kaip kurmis naujas kelnes įsitaisė".

„Ryto“ progimnazijos 2A klasės mokiniai vaidino spektaklį „Kaip kurmis naujas kelnes įsitaisė“.

Ryto“ progimnazijos antrokėliai paruošė prasmingą dovaną jauniesiems savo draugams – 2A klasės mokiniai parengė spektaklį „Kaip kurmis kelnes įsitaisė“ ir, ilgai jį repetavę, įdėję daug pastangų, šilumos ir atsidavimo, suvaidino bene šimtam darželinukų. Mažieji žiūrovai, lydimi auklėtojų, atėjo iš artimiausių darželių – „Varpelio“, „Purienos“ ir „Vaikystės“.

Pasak pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Romualdos Ragauskienės, kuri visus savo 2A klasės mokinukus pavertė jaunaisiais aktoriais, šiandieninės mokyklos paskirtis – ne tik suteikti kuo didesnį žinių kiekį, bet ir ugdyti kūrybingą, laisvą asmenybę. „Todėl vaikų kūrybiškumas turi būti skatinamas, atskleidžiamas jau nuo mažens, kai asmenybė dar tik formuojasi. Todėl jau nuo 2000 metų mokykloje įgyvendinama kryptingo meninio ugdymo programa pradinėse klasėse. Toks ugdymas labai svarbus moksleivio intelekto raidai, jo meninių kūrybinių, pažintinių, komunikacinių bei pozityvių socialinių gebėjimų sklaidai“, – sakė pedagogė.

Pradinukai ne tik mokėsi vaidinti – kartu mokinukams vyko ir muzikos, šokio pamokėlės, kiti meninio ugdymo užsiėmimai.

Pasižiūrėti spektaklio sugužėjo daugiau nei šimtas darželinukų.

Pasižiūrėti spektaklio sugužėjo daugiau nei šimtas darželinukų.

„Vaikai labai noriai repetavo, stengėsi. Nors darbas sunkus, bet rezultatas – džiuginantis. Labai džiaugiuosi, kad vaikams repetuoti, vaidinti patinka, jie nebijo scenos, veržiasi pasirodyti“, – šypsojosi R. Ragauskienė.

Į spektaklį susirinko daug mažųjų priešmokyklinukų – jie ne tik žiūrėjo pasirodymą, bet ir susipažino su progimnazija, mat nemaža dalis vaikučių jau nuo kito rugsėjo taps „Ryto“ mokyklos pirmos klasės mokiniais. Tačiau norinčiųjų atvykti į progimnaziją atsirado ir daugiau – spektaklio pažiūrėti labai norėjo ir kiek mažesni, penkiamečiai darželinukai, tad mielai buvo priimti ir jie.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.