Draudimo bendrovė „Compensa Life“ jau kurį laiką siūlo naują specialią paslaugą. Šioje bendrovėje galima rasti specialų draudimą nuo onkologinių susirgimų, kuris vadinasi „Oncodrop“. Būtent šiam draudimui ir skirsime šį tekstą. Plačiau pakalbėsime apie draudimo pliusus – ką žmogus gaus, apsidraudęs nuo vėžio.

Gausite dar vieną ekspertinį vertinimą

Kiekvienas žmogus visuomet nori, jog jį apžiūrėtų patys geriausi pasaulio specialistai. Medicinos sritis tikrai nėra išimtis. Natūralu, kad norime, jog mūsų būklę vertintų patys geriausi gydytojai.

Tuo atveju, jeigu būsite apsidraudę „Oncodrop“ draudimu, tokią galimybę tikrai turėsite, kadangi į draudimo paslaugų planą yra įtraukta antroji medicininė nuomonė. Tai reiškia, kad jums bus pateiktas papildomas ligos diagnozės ir gydymo plano įvertinimas iš pasirinkto pasaulio lygio gydymo centro specialisto. „Compensa Life“ bendradarbiauja su „MediGuide“, šis centras išanalizavęs ligos istoriją, kiekvienam klientui pateikia bent tris gydymo įstaigas pasaulyje. Žmogus gali pasirinkti kurios iš jų nuomonę išklausyti. Patikėkite – vėžio simptomai yra tas dalykas, ką turi vertinti keli specialistai.

Apdraudžiate ir savo vaikus

Jeigu jūs apsidrausite nuo vėžio, tuomet už tą pačią kainą bus apdrausti ir jūsų vaikai. Taigi, tai šansas gauti net dvigubą naudą. Vaikams tokiu atveju „Oncodrop“ draudimas galiotų iki tol, kol jie sulauktų pilnametystės – tuomet jie galėtų apsidrausti patys.

Be abejo, draudimas galiotų ir jūsų įvaikiams. Taip pat į šias sąlygas patenka ir tie vaikai, kurie gimtų draudimo laikotarpio metu.

Nėra sudėtingo rizikos vertinimo proceso

Sudarant draudimo sutartį tikrai išvengsite sudėtingo, ilgai trunkančio vertinimo proceso. Draudimo sutartį sudaryti galima tiesiog internetu, o norint tą padaryti tereikės atsakyti į keletą nesudėtingų klausimų apie jūsų sveikatos būklę.

Tuo atveju, jeigu į visus klausimus atsakysite neigiamai, iškart galėsite sumokėti pirmąją draudimo įmoką. Tuomet jūsų draudimas nuo onkologinių susirgimų įsigaliotų jau kitą dieną.

Nedidelė kaina, už didelę vertę

Pats draudimas nėra brangus produktas, o vertė, kurią jis sukurs, yra tikrai didelė. Jūs galėsite rinktis iš keturių skirtingų sumų, kuriomis norite apsidrausti.

Tuo atveju, jeigu jums bus nustatytas pažengusios stadijos vėžys, jums bus išmokėta visa draudimo suma. Kitu atveju taip pat neliksite be nieko – gausite 10 proc. sumos.

Užs. Nr. 17