Neraminanti situacija Kėdainių daugiabutyje.

Lapkričio 14-osios popietę Bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešta apie neadekvačiai besielgiančią moterį.

„Skambutis iš J. Basanavičiaus g. buvo gautas 14.04 val. Skambino Kėdainių bendruomenės socialinio centro individualios priežiūros darbuotoja. Ji atvyko įteikti teisminių procesų dokumentus psichinę negalią turinčiai 71-erių metų namo gyventojai ir rado sudėtingą situaciją: prieš pusvalandį buvo padegta durų stakta, į koridorių išmestas degantis puodukas (jau buvo užgesintas kaimynų), bute prideginta degtukų. Pati moteris buvo agresyvi, nuolat kartojo, kad nori nusižudyti.

Informacija buvo perduota policijai, greitosios medicinos pagalbos tarnybai ir priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai. Atvykę medikai išvežė moterį į Kėdainių ligoninę, iš kurios ji vėliau pervežta į specializuotą ligoninę.

Beje, dėl minėtos gyventojos neadekvačių veiksmų jau buvo gauta pranešimų ir anksčiau – gegužės mėn. ji buvo kirviu sukapojusi kaimynų duris“, “, – apie sudėtingą situaciją viename iš Kėdainių miesto daugiabučių informavo Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

Ant gatvės išsilieję teršalai

Antradienio vakarą, apie pusę aštuntos, ugniagesiams gelbėtojams pranešta, kad J. Basanavičiaus g., ties geležinkelio viaduku, ant kelio dideliame plote išsilieję tepalo, o tai gali kelti pavojų eismo dalyviams.

„Apie užterštą kelią pranešė paskambinęs pravažiuojantis asmuo. Atvykus į nurodytą vietą, konstatuota, kad 350 m ilgio ruože buvo išsiliejęs ir išvažinėtas dyzelinis kuras. Kelio danga nuvalyta“, – teigė ugniagesių atstovė spaudai Dž. Vaitkevičienė.

Kėdainių mugės“, BPC ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.