Lietuvių patarlė sako: „Roges ruošk vasarą, o ratus žiemą.“ Tad ir langais pasirūpinkime dar iki atvėstant orams.

Norėdami šiltai gyventi ir kvėpuoti švariu oru, pasikeiskite langų tarpines ir įsirenkite kokybiškas orlaides
Kodėl reikia keisti tarpines? Standartinių guminių tarpi­nių eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokių guminių tarpi­nių priežiūros darbų (nevalėte ir netepėte silikonu), jos tam­pa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kau­piasi drėgmė. Netinkamai eks­ploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio suskilinėja ir sukietėja, to­dėl būstų šeimininkai savo pini­gais pradeda šildyti kiemą.
Kas gi iš mūsų taip prižiūri langų tarpines? Niekas! Tad be­lieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes.

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis

Q-LON tarpinėms suteikia­ma 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraran­da daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia papildomos priežiūros per visą eksploata­cijos laikotarpį. Jų šilumos lai­dumo koeficientas (K) žemas – 0,033 w/mk.

Tarpinės atsparios ultravioleti­niams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš po­liuretano putų ir apgaubtos karbo­nu – tai užtikrina ilgaamžiškumą.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravi­mai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant Q-LON tarpinės puikių savybių nepra­randa – po 20 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios.

Įleiskime šviežio oro su AIR-BOX vožtuvais

Norint išvengti langų rasoji­mo, pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Pasikeitęs senus langus į plastikinius, ne vienas susidūrė su pelėsio atsiradimo ir langų rasojimo problema. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos patalpose atsiranda pelėsis, grybelis, pradeda kauptis bakterijos. Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei bei sveikatai. Medi­niai langai kvėpuoja, o plastiki­niai – ne. Išeitis – ventiliaciniai vožtuvai AIR-BOX.

Atvykęs pas jus, UAB „Remvalus“ atstovas nemokamai patikrins jūsų langų sandarumą, tarpinių nusidėvėjimą, lango varčios mechanizmą, patars ir suskaičiuos darbų sąmatą. Ir visa tai – nemokamai. O kas pageidaus, galės užsisakyti ir paslaugą.

Apie mūsų kokybiškas ir laiku atliekamas paslaugas patvirtina CREDITINFO išduotas sertifikatas.

Kiekvienam, užsisakiusiam iki liepos 31 d. dienos trijų ir daugiau langų remonto paslaugą, bus taikomos net iki 20 proc. individualios nuolaidos. Šiuo metu darbai atliekami per dų mėnesius nuo užsakymo priėmimo. Todėl paskubėkite, kol orai neatšalo. Vėstant orams, darbų eilė tik ilgės.


Kreipkitės į UAB „Remvalus“ specialistus.
Daugiau informacijos
tel. 8 604 24 268 ir 8 606 93 229.
www.remvalus.lt


Užs. Nr. 93